Фокус

Фокус постер

Фокус

Назва: Фокус / Focus
Рік: 2015
Жанр: Кримінал, Мелодрама
Режисер: Гленн Фікарра, Джон Рекуа
Актори: Вілл Сміт, Марґо Роббі, Родріго Санторо
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Кінострічка розповідає про досвідченого шахрая, який вже неабияк набив руку в справі відбирання грошей у чесних громадян. Головний герой Нікі знайомиться з привабливою дівчиною, яка перебуває лише на початку того ж пагубного шляху, що вибрав він сам.

Ветеран-шахрай бере героїню кінокартини під своє дбайливе крило, але все ускладнюється, коли між ними зароджуються почуття. Романтичні стосунки починають заважати їхньому бізнесу. Запрошуємо дивитися фільм Фокус онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету перебуває доля двох головних героїв, які закохалися один в одного. Їхня зустріч була предреченою. Нікі – професійний шахрай з великої літери, який може заволодіти довірою та обікрасти будь-кого і заволодіти грошима в особливо великих розмірах. Дівчина, яку зустрів головний герой, робить перші не безуспішні кроки у цій галузі. Оскільки Нікі – людина, яка володіє достатньою кількістю навичок та досвіду у цій справі, йому надається можливість навчити вподобану дівчину мистецтву злодійства, тим самим закохавши її в себе.

Через певний час, між молодими людьми зароджується почуття закоханості, яке, згодом переростає в справжнє кохання. Правда, така романтика заважає парі займатися основною справою. З’ясовується, що любити і при цьому красти, щоб утримувати себе і кохану людину, не така проста задача. Як же вийдуть герої картини з цього положення? Фільм Фокус онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Фокус (2015) онлайн українською


загрузка...