Драйв

Драйв онлайн українською

Драйв

Назва: Драйв / Drive
Рік: 2011
Жанр: Кримінал, Драма
Режисер: Ніколас Віндінґ Рьофн
Актори: Райан Ґослінґ, Кері Маліґан, Брайан Кренстон
Тривалість: 01:41:00

Опис: Кримінальний фільм «Драйв» зняв данський режисер Ніколас Віндінґ Рьофн за романом американського письменника Джеймса Селліса «Жени» у стилі сучасного нео-нуару. Цей американський гостросюжетний трилер отримав кілька десятків номінацій на багатьох престижних конкурсах і виграв «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю за кращу режисуру в 2011 році.

Головний герой кінострічки – гонщик «від бога». Йому немає рівних за кермом, і трюк будь-якої складності для такого аса – дрібниця. Роботи каскадера в голлівудських кінострічках йому недостатньо. Жага пригод, яка вимагає все більше гострих відчуттів, привела його в небезпечні нетрі кримінального світу. Вночі він наймається перевозити грабіжників, яким дуже часто потрібен перевізник – водій найвищого класу.

Однієї такої ночі драйвер переступає межу дозволеного. А кримінальний світ, як відомо, не терпить тих, хто сує свого носа в чужі справи. Тепер за ним полюють. Щоб врятувати свою сусідку і врятуватися самому треба робити те, що умієш найкраще – гнати вперед. Фільм Драйв онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Драйв (2011) онлайн українською


загрузка...