Зразковий самець 2

Зразковий самець 2 онлайн українською скачати/дивитися постер

Зразковий самець 2

Назва: Зразковий самець 2 / Zoolander 2
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Бен Стіллер
Актори: Бен Стіллер, Овен Вілсон, Пенелопа Крус, Бенедикт Камбербетч
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Комедійний фільм «Зразковий самець 2» знову занурює глядача в події з життя двох чоловіків-моделей – Дерека Зулендера і Генселя.

На глядачів чекає продовження пригод легендарного гуру моди Зулендера. Цього разу до нього за допомогою звертається агент інтерполу з відділу міжнародної моди, яка розповідає про загадкові вбивства популярних зірок. Зулендер і Генсель так просто цього не можуть залишити. Тепер цей дует разом з агентом-красунею мають врятувати зірок. А щоб це здійснити їм доведеться побороти зловісного лиходія. Запрошуємо дивитися Зразковий самець 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Дерек Зулендер – колись про цю людину говорив весь світ, адже він зробив не тільки революцію в моді, а й справжній подвиг – зумів зруйнувати плани підступного лиходія, який бажав захопити Землю. Але Зулендера залишилася в минулому, зараз він живе на самоті, лише зрідка зустрічаючись з найкращим другом Генселем.

Та все ж, розчарувавшись у собі і моді герой все-таки залишає свою самотню обитель. Це відбувається, коли до нього за допомогою звертається Монтана Гроссо, агент модною поліції, яка не зуміла потрапити на високі подіуми. Вона розповідає друзям, що за останній рік було вбито 6 знаменитостей світового рівня, кожна з яких встигла зробити перед смертю загадкове «Селфі». Тепер, щоб зупинити невловимих вбивць, Дереку і Генселю потрібно не тільки заново підкорити модні подіуми світових столиць, а й розгадати таємницю передсмертних фотографій. Фільм Зразковий самець 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Зразковий самець 2 (2016) онлайн українською


загрузка...