Змішані

Змішані постер

Змішані

Назва: Змішані / Blended
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Френк Корачі
Актори: Адам Сендлер, Дрю Беррімор та ін.
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Побачення наосліп часом виявляється надзвичайно успішним і стає початком тривалого і щасливого роману. Але тільки не у випадку з героями історії, про яку розповідає фільм. Їхнє побачення наосліп пройшло самим провальним чином, і більше вони навіть чути один про одного не хотіли. Але у долі, як видно, на все власна думка. На превеликий жаль, у романтичній кінокомедії персонажі Адама Сендлера і Дрю Беррімор, батьки-одинаки, знаходять себе застряглими разом на сімейному курорті в компанії зі своїми дітьми. Запрошуємо дивитися фільм Змішані онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Чи може побачення наосліп закінчиться успіхом? Головні герої комедії опиняються на побаченні, яке стає повним провалом. Адже коли ти не знаєш людину, все відбувається так хвилююче, ніколи не знаєш, яке враження на тебе чекає. Так вийшло і з нашими героями. Проте доля дає їм другий шанс, і незабаром чоловік із жінкою стають відпочиваючими одного сімейного курорту.

Може, перше враження оманливе і все ще можливо виправити? Несподіваним чином симпатія між двома героями поступово зростає, невдалі моменти першої зустрічі забуваються, і застрягли в одному місці незнайомі люди починають відкривати один в одному все більше нових дивовижних і привабливих сторін. Фільм Змішані онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    3
 

Фільм Змішані (2014) онлайн українською


загрузка...