Завжди кажи «ТАК»

Фільм Завжди кажи ТАК (2008) онлайн українською дивитися

Завжди кажи «ТАК»

Назва: Завжди кажи «ТАК» / Yes Man
Рік: 2008
Жанр: Комедія
Режисер: Пейтон Рід
Актори: Джим Керрі, Зої Дешанель, Бредлі Купер
Тривалість: 01:44:00

Короткий опис: Розлучений банківський працівник Карл (Джим Керрі), який уникає зайвого походу на вулицю, щоб не зіткнутися там з коханцем своєї колишньої дружини, вирішує змінити свою карму, відтепер відповідаючи «Так» на всі без винятку прохання оточуючих: від видачі споживчого кредиту до стрибка вниз головою з мосту. Запрошуємо дивитися Завжди кажи ТАК онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Депресивний невдаха, який не кине роботу в банку, навіть знаючи, що вона безперспективна, який, згадуючи про хороші дні зі своєю колишньою дружиною, ніколи не зробить спробу повернути її. Йому легше проводити свої вечори в неприкаяній самоті, дивлячись прокатні DVD-диски, ніж піти і перебудувати свою долю, змінивши напрямок життя.

Одного звичайного дня знайомий приводить його на програму самодопомоги, ціль якої переконати завжди казати «так» на кожну пропозицію. Після цього дивного напуття життя Карла приймає драматичний оборот. Як і варто було очікувати, постійне «так» призводить до безглуздих наслідків – від зустрічей із потенційною іранською дружиною в інтернеті і до всюношної вечірки з величезною кількістю Red-Bull’а.

На щастя, ствердні відповіді також знайомлять його з дівчиною, яка володіє такою ж свободою духу. Комічний сюжет фільму простий і милий, але головна ідея в тому, щоб зіштовхнути глядача з усвідомленням важливості поточних життєвих подій – необхідно зрозуміти, що потрібно дозволяти собі хвилинні радості сьогодні і зараз. Фільм Завжди кажи ТАК онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Завжди кажи «ТАК» (2008) онлайн українською


загрузка...