Встигнути за Джонсами

Встигнути за Джонсами онлайн українською

Встигнути за Джонсами

Назва: Встигнути за Джонсами / Keeping Up with the Joneses
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Ґреґ Моттола
Актори: Галь Гадот, Айла Фішер, Джон Хемм, Зак Ґаліфіанакіс
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: У центра уваги – звичайна сімейна пара, яка живе розміреним життям у своєму заміському будинку. Чоловік і дружина щосили намагаються відповідати своєму середовищу спілкування, і це прагнення до самовдосконалення межує з фарсом.

Подружжя впевнені, що зразкова сім’я завжди повинна бути в курсі справ своїх сусідів і ні в чому їм не поступатися. Зрозуміло, нові мешканці, які оселилися поблизу, викликають у героїв стрічки неабияку цікавість. Вони здаються настільки ідеальними, що це виглядає навіть підозріло. Чи не настала пора перейти до рішучих дій? Запрошуємо дивитися Встигнути за Джонсами онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Джеф і Карен – звичайна сімейна пара, яка живе в передмісті у своєму будинку і виховує чудових дітей. Джеф – звичайний офісний робітник з відділу кадрів, який цілком задоволений своїм життям. Карен займається домашньою роботою і дітьми.Одного дня у будинок навпроти заселяються нові сусіди. Від нудьги Карен вирішує простежити за ними і втягує в це свого чоловіка. Їй здається, що для звичайної сімейної пари їхні нові знайомі занадто ідеальні та популярні. У них точно повинні бути якісь секрети. Виявляється, сусіди зовсім не щаслива сімейна пара, а спеціальні агенти під прикриттям і у них дуже небезпечне урядове завдання.

Через свою цікавість і допитливості наші герої потрапили під перехресний вогонь і втрутилися в гру проти дуже небезпечних бандитів. Тепер їм необхідно якомога швидше виплутатися з цієї історії, залишитися живими і нарешті повернутися до свого звичайного життя. Фільм Встигнути за Джонсами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Встигнути за Джонсами (2016) онлайн українською

Player #1


Player #2
загрузка...