Вороніни

Вороніни постер

Вороніни

Назва: Вороніни / Воронины
Рік: 2009-2014
Сезон: 13 | 14 (316 серій)
Жанр: Комедія
Актори: Георгій Дронов, Катерина Волкова, Станіслав Дужніков та ін.
Тривалість: ~ 25 хв.
Мова: Російська

Короткий опис: Родина завжди вважалася першоосновою суспільства і завжди була твердим осередком, на якому базується соціум. Інститут родини найдавніший і найміцніший, проте сучасне суспільство занадто мінливе, а тому стали і мінливими сім’ї, які розвалюються і в яких люди абсолютно не вважають себе щасливими. Таких родин дуже багато і з падінням моралі стає більше і більше. Однак у всьому світі знайдеться чимало і щасливих дружних сімейств, у яких люди почувають себе дуже навіть щасливо. Одна з таких родин і стала головним героєм комедійного телесеріалу. Запрошуємо на перегляд серіалу Вороніни онлайн на нашому сайті КіноНаХаті, де Ви також знайдете усі серії комедійного сіткому.

Повний опис
Сімейств Вороніни, які проживають в простій московській “трьошці” і які можуть дати приклад всім і кожному. Вони завжди розраховують тільки на свою сім’ю і дуже люблять один одного, однак саме з цієї причини і потрапляють у всілякі безглузді і смішні ситуації. Ось уже 14 сезонів глядачі спостерігають за їх пригодами і пригодами і розуміють, що іншого такого сімейства не знайти у всьому світі. У простій багатоповерхівці живуть Костя і Віра Вороніни разом зі своїми дітьми – дочкою Машею та Кирилом і Філіпом, хлопчиками-близнятами. По сусідству живуть старші представники покоління Вороніних Галина Іванівна та Микола Петрович, а також брат Кості Льоня. Ці родичі занадто близькі і тому Костя Воронін постійно намагається віддалитися від батьків, від яких не може відійти з народження.

В чотирнадцятому сезоні пригоди невгамовного сімейства тільки тривають. Так, наприклад, в одному з епізодів вся сім’я дружно приїхала на свою дачу і зрозуміла, що тут явно побували злодії. І не тільки побували, але і мають намір повернутися, щоб поживитися небагатими пожитками Вороніних, адже вони залишили записку, значення якої можна витлумачити двояко. Природно, Вороніни не можуть стерпіти такого хамства і вирішують провчити непрошених гостей. З цього вийде багато цікавого, особливо коли з’ясується, хто насправді ці злодії. Загалом, новий сезон ознаменує нові пригоди, через які доведеться пройти невгамовним Вороніним і їхнім добрим друзям. Очікується продовження серіалу Вороніни, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 2014 року цього серіалу.

1 2 3
 

Вороніни 14 сезон онлайн


 

Вороніни 13 сезон онлайн


загрузка...