Відчайдушні шахраї

Фільм Відчайдушні шахраї (2008) онлайн дивитися українською

Відчайдушні шахраї

Назва: Відчайдушні шахраї / Запеклі шахраї / Ca$h
Рік: 2008
Жанр: Комедія, Кримінал
Режисер: Ерік Беснар
Актори: Жан Дюжарден, Жан Рено
Тривалість: 01:42:00

Опис: Фільм «Відчайдушні шахраї» (2008) – французька комедія з життя чарівних злочинців, які провертають небачені афери.

Король шахраїв Кеш – кращий у своїй справі. Кешу по плечу будь-які махінації – від кишенькових крадіжок до злому викрадених банківських карт і підробки банкнот. Свій кримінальний талант спритний мазурик використовує, щоб покарати вбивцю брата-спільника, якого застрелив обдурений «клієнт». Помста вдається, проте аферист потрапляє на гачок поліцейського лейтенанта Джулії Моліні. У амбітної Джулії свої плани: вона мітить на крісло боса, тому мріє зловити важливу птицю.

За допомогою Кеша лейтенант сподівається вийти на короля аферистів Максима, якого розшукує вся паризька поліція, і отримати підвищення. У свою чергу, Кеш підбирається до дочки авторитетного злочинця, а тим часом сам Максим замишляє грандіозне пограбування. Домагаючись своїх цілей, герої розробляють хитромудрі схеми, не гребуючи цинічним обманом і зрадою. Вчорашні спільники стають ворогами, а противники – тимчасовими союзниками, завжди готовими підставити партнера. Фільм Відчайдушні шахраї онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Відчайдушні шахраї (2008) онлайн українською


загрузка...