Весільний погром

Весільний погром (2016) онлайн українською дивитися

Весільний погром

Назва: Весільний погром / Mike and Dave Need Wedding Dates
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Джейк Зіманський
Актори: Зак Ефрон, Анна Кендрік
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Брати Майк і Дейв дуже люблять різного роду вечірки. Але ці герої комедії навіть уявити собі не можуть, наскільки безумні дівчата їм дістануться на черговій тусовці.

Збираючись на весілля сестри на Гаваї, хлопці за наполяганням батьків вирішують знайти гідних супутниць, щоб справити сприятливе враження. Не придумавши нічого кращого, вони дають оголошення в Інтернеті, і в результаті їхій вибір падає на респектабельних на вигляд дівчат. На ділі ж вони виявляються великими любительками повеселитися і перетворюють сімейне торжество на справжній весільне пекло. Запрошуємо дивитися Весільний погром онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Два брата Дейв і Майк дуже люблять веселитис. Їхні безмірні жарти і веселі розіграші перетворюють урочисті заходи у веселий і нестримний балаган. І ось одного дня вони дізнаються, що їхня сестра виходить заміж.

Грізний батько поставив синам умови, що вони повинні прийти на весілля з парою. Брати активно приступають до пошуків. Майк і Дейв розміщують оголошення в Інтернеті. Безліч красунь відгукнулися на ролик і вирішили підкорити серця хлопців. Але найуспішнішими у цій справі виявилися Тетяна і Еліс. Ці дівчата ще ті шибайголови і саме вони отримали право супроводити хлопців на церемонію. Хлопці думали що обрали пристойних дівчат, а виявилося, що вони сильно помиляються.

Подруги здатні витворити такі речі, що хлопці нервово курять у стороні, їм навіть соромно таке повторювати. Але, тепер вони їхня пара на церемонії, а це значить що необхідно відповідати обраному образу. Фільм Весільний погром онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Весільний погром (2016) онлайн українською


загрузка...