Весільний майстер

Весільний майстер постер

Весільний майстер

Назва: Весільний майстер / The Wedding Ringer
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Джеремі Гарелік
Актори: Джош Ґед, Кевін Харт, Алан Річсон, Катрін Чен та ін.
Тривалість: 01:41:00
Мова: Українська

Короткий опис: Герой нашого фільму одружується з дівчиною своєї мрії. Все, що потрібно для весілля, він підготував, купив кільце і смокінг, зняв лімузин, але є маленька проблема – не вистачає друзів нареченого. Друзів, він знаходить в одному агентстві, де напрокат отримує цілий комплект друзів. Але тепер питання – чи пройде весілля ідеально з людьми, яких зовсім не знає і взагалі ніколи не бачив до цього? Запрошуємо на безкоштовний перегляд Весільний майстер онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Романтична комедія, події в якій обертаються навколо Дага Харріса, щасливого нареченого, у якого є лише одна проблема: у нього немає дружби. До одруження на дівчині його мрії залишається менше двох тижнів, а він так і не знайшов того, хто ж буде на його весіллі правою рукою нареченого.

На цьому тлі великою удачею виявляється знайомство головного героя кінокартини з Джиммі Каллаханом, власником і генеральним директором компанії, яка надає чудових бояр всім, хто їх потребує. Однак те, що слідує за цим знайомством, стає свого роду шарадою з безліччю невідомих, в той час як Даг і Джммі намагаються обдурити оточуючих, а також виливається в несподіваний багатообіцяючий броманс між нареченим і боярином. Фільм Весільний майстер онлайн українською можна подивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...