Велика прогулянка

Велика прогулянка постер

Велика прогулянка

Назва: Велика прогулянка / La Grande Vadrouille
Рік: 1966
Жанр: Комедія, Воєнний
Режисер: Жерар Урі
Актори: Бурвіль, Луі де Фюнес, Клаудіо Брук
Тривалість: 02:04:00

Короткий опис: Неповторний комік Луі Де Фюнес, що давно став улюбленцем вітчизняного глядача, в пригодницькій комедії знову стає втіленням тонкого і пустотливого французького гумору.

Два невдалих англійських льотчика, літак яких зазнав аварії над Парижем, опиняються один на один з численними несподіванками, які трапляються з ними під час повернення на батьківщину. Але винахідливість і нестандартний підхід до вирішення складнощів допомагають нашій парочці успішно дістатися додому, неабияк повеселивши при цьому всіх навколо. Запрошуємо дивитися Велика прогулянка онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії комедійного фільму відбуваються в часи Другої світової війни. На дворі літо 1942 року. В окупованому Парижі відбувається падіння англійської бомбардувальника, підбитого німцями. Льотчики встигли катапультуватися і на парашутах опуститися, хто куди. Перед цим вони встигли домовитися зустрітися в певному місці. Французи активно допомагають англійцям сховатися від німців.

Так простий маляр Огюстен Буве всіляко переховував льотчика, що приземлився на даху будинку, а вічно буркотливий диригент паризького оперного театру Станіслас Лефор ховав льотчика, який успішно залетів у його апартаменти. Французькі жителі Буве і Лефор, а також англійські льотчики, які прагнуть повернутися в Англію, опинилися в таких колотнечах і пережили такі пригоди, що запам’ятають їх назавжди. Фільм Велика прогулянка онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Велика прогулянка (1966) онлайн українською


загрузка...