У джазі тільки дівчата

У джазі тільки дівчата (1959) онлайн українською

У джазі тільки дівчата

Назва: У джазі тільки дівчата / Some Like It Hot
Рік: 1959
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Біллі Вайлдер
Актори: Мерилін Монро, Тоні Картіс, Джек Леммон та ін.
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Комедійна історія «Дехто любить гарячіше» про те , як двоє чиказьких музикантів Джо і Джері випадково стали свідками гангстерської перестрілки. Вони негайно вирішують сховатися у Флориді, та ще до того ж прикинувшись жінками. Помінявши імена на Джозефіну і Дафну, вони стали «учасницями» жіночого джаз-бенду. Неймовірно, але в Джозефіну закохується мільйонер-коротун! Але бос мафії розгадав їх маленький секрет і вирішив розправитися з винахідливими свідками. Зірку музичного колективу виконала блискуча актриса Мерилін Монро. Запрошуємо дивитися У джазі тільки дівчата онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії кримінальної комедії відбуваються в часи Сухого закону. Але суворий закон не заважає гангстерові на прізвисько Коломбо-білі гетри тримати підпільний бар з продажу міцних спиртних напоїв. Поліції таки вдається зробити наліт на підпільний бар за допомогою стукача Чарлі-зубочистки. Банда Коломбо знаходить зрадника і розправляється з ним.

Однак, випадковими свідками кримінальних розборок чиказьких мафіозі стали два музиканта саксофоніст Джо і контрабасист Джері. Їм вдається втекти, але музиканти розуміють, що мафія перериє все Чикаго і зрештою знайде їх, щоб назавжди закрити їм рот. Не довго думаючи, Джо і Джері прикидаються дівчатами і відчалюють у Флориду з жіночим оркестром, який їде на гастролі. Тепер вони новенькі Дафна і Джозефіна.

Все йшло за планом, поки Джо не запав на прекрасну солістку на прізвисько Душка і, щоб спокусити дівчину, прикинувся мільйонером, що відпочиває на пляжі. А тим часом у Дафни з’являється справжній багатий залицяльник, розведений у восьме мільйонер-коротун, готовий заради неї на все. Але справжні проблеми починаються, коли в готель приїжджає вся мафіозна сім’я, в тому числі і Коломбо-білі гетри, який помічає, що в джазі не тільки дівчата, а й добре знайомі старі свідки злочину. Фільм У джазі тільки дівчата онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

У джазі тільки дівчата (1959) онлайн українською


загрузка...