Тупий і ще тупіший

Фільм Тупий і ще тупіший (1994) онлайн дивитися українською

Тупий і ще тупіший

Назва: Тупий та ще тупіший / Dumb and Dumber
Рік: 1994
Жанр: Комедія
Режисер: Пітер Фарреллі, Бобі Фарреллі
Актори: Джим Керрі, Джеф Денієлс
Тривалість: 01:53:00

Опис: Легендарний комедійний фільм «Тупий і ще тупіший» розповідає історію двох друзів Гаррі Данна і Ллойда Крістмаса, які ще зі школи не вирізнялися особливим розумом, а скоріше навпаки. Будучи дорослими, головні герої намагалися жити і працювати, як і всі звичайні люди, але це у них не зовсім виходило. Ось Ллойд, який працює водієм лімузина, зустрічає своє кохання. Її звуть Мері Свонсон, і вона з досить заможної родини і, звичайно, вона не відповідає взаємністю хлопцеві. Але Ллойд не здався і, помітивши, що його прекрасна пасажирка забула випадково кейс, як справжній герой, намагається його повернути, але безрезультатно.

В іншому ж кінці міста Гаррі, працюючи перевізником собак, які знімаються в рекламі, втрачає роботу і, повертаючись, зустрічає свого друга, який також залишився безробітним. Вони вирішують вирушити в подорож заради того, щоб повернути кейс і допомогти Ллойду домогтися взаємного кохання. Але, не здогадуючись, вони знаходять неприємності на свою голову, оскільки цей кейс намагаються забрати усіма можливими способами бандити. У той час, як парочка невдах обмірковує майбутню подорож, зловмисники залишають їм попередження, вбиваючи папугу. Оскільки Гаррі і Ллойд злегка тупуваті, вони сприймають це як звичайну смерть, а не як попередження.

На головних героїв чекає незабутня подорож, сповнена веселих пригод, проте, не обійдеться і без небезпек. Глядачам лишається насолоджуватися неймовірною грою акторів, гарним сценарієм і влучними жартами, які змусять вас сміятися до сліз. Фільм Тупий і ще тупіший онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Тупий і ще тупіший (1994) онлайн українською


загрузка...