Третій зайвий 2

Третій зайвий 2 постер

Третій зайвий 2

Назва: Третій зайвий 2 / Ted 2
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Сет МакФарлейн
Актори: Марк Волберг, Сет МакФарлейн, Аманда Сайфред, Лайам Нісон, Морган Фріман
Тривалість: 01:53:00
Мова: Українська
Завантажити: .avi (1.46 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Головних героїв картини Джона і плюшевого ведмедика Теда пов’язує давня тісна дружба, але останнім часом вони часто сваряться. Причиною стала дівчина Джона, яка не згодна терпіти постійне втручання у своє життя. У іграшки, звичайно, поганий характер, але цього разу він вирішує подарувати другу трохи свободи і влаштовується на роботу в супермаркет. Посаду касира приносить йому не тільки задоволення, але й любов. Познайомившись з дівчиною, він, здається, і сам готовий на серйозні стосунки. Запрошуємо на перегляд Третій зайвий 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Ожилий плюшевий ведмедик Тед, пройшовши всі проблеми першої частини, стає справжнім членом суспільства. Він одружується на прекрасній блондинці, п’є пиво зі своїм кращим другом Джоном, їздить на авто – коротше кажучи, веде звичайний чоловічий спосіб життя. Природно з часом молодята вирішують завести дітей, але організм плюшевого ведмедика не здатний виробляти сперму, тому Теді просить свого друга стати донором і тому нічого не залишається як погодитися.

Але не все так просто, звичайного ранку сексуальна дружина ведмедика зачитує лист, у якому влада міста вимагає довести дієздатність живої іграшки в суді. Хлопці звертаються до адвоката Саманти Джексон і та береться за їхню справу, довівши її до блискучої перемоги. Але і на цьому фільм не закінчується, незвичайні товариші знаходять собі проблеми і справляються з бандою поганих хлопців. Після того, як все місто дізналося ближче про Тедді, вже ні в кого не виникає сумнівів, що він відрізняється від людини, лише зовнішнім виглядом. Фільм Третій зайвий 2 онлайн українською можна подивитися та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 


Скачати фільм Третій зайвий 2 українською торрент: .avi (1.46 GB, torrent, Ukr)


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (4: 4.25)
Loading...