Третій зайвий 2

Третій зайвий 2 постер

Третій зайвий 2

Назва: Третій зайвий 2 / Ted 2
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Сет МакФарлейн
Актори: Марк Волберґ, Аманда Сайфред
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Головних героїв картини Джона і плюшевого ведмедика Теда пов’язує давня тісна дружба, але останнім часом вони часто сваряться. Причиною стала дівчина Джона, яка не згодна терпіти постійне втручання у своє життя. У іграшки, звичайно, поганий характер, але цього разу він вирішує подарувати другу трохи свободи і влаштовується на роботу в супермаркет. Посаду касира приносить йому не тільки задоволення, але й любов. Познайомившись з дівчиною, він, здається, і сам готовий на серйозні стосунки. Запрошуємо дивитися Третій зайвий 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Ожилий плюшевий ведмедик Тед, пройшовши всі проблеми першої частини, стає справжнім членом суспільства. Він одружується на прекрасній блондинці, п’є пиво зі своїм кращим другом Джоном, їздить на авто – коротше кажучи, веде звичайний чоловічий спосіб життя. Природно з часом молодята вирішують завести дітей, але організм плюшевого ведмедика не здатний виробляти сперму, тому Теді просить свого друга стати донором і тому нічого не залишається як погодитися.

Але не все так просто, звичайного ранку сексуальна дружина ведмедика зачитує лист, у якому влада міста вимагає довести дієздатність живої іграшки в суді. Хлопці звертаються до адвоката Саманти Джексон і та береться за їхню справу, довівши її до блискучої перемоги. Але і на цьому фільм не закінчується, незвичайні товариші знаходять собі проблеми і справляються з бандою поганих хлопців. Після того, як все місто дізналося ближче про Тедді, вже ні в кого не виникає сумнівів, що він відрізняється від людини, лише зовнішнім виглядом. Фільм Третій зайвий 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Третій зайвий 2 (2015) онлайн українською дивитися


загрузка...