Телепартач: І знову здрастє

Телепартач: І знову здрастє постер

Телепартач: І знову здрастє

Назва: Телепартач 2: І знову здрастє! / Anchorman 2: The Legend Continues
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Адам МакКей
Актори: Уілл Феррелл, Стів Карел, Пол Радд
Тривалість: 01:53:00
Мова: Російська

Короткий опис: Друга частина історії про популярного телеведучого провідного телевізійного каналу. У пригодах цього персонажа фільму намітився новий поворот. Харизматичного Рона чекають несподівані повороти кар’єри. Чи впорається він з труднощами, що на нього навалилися? Запрошуємо на перегляд Телепартач 2: І знову здрастє онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У Сан-Дієго 1970-х років усі знали Рона Бургунді і його вірних соратників – красенів-телеведучих, чиї стильні костюми і не менш стильні зачіски розбурхували уяву жінок і пробуджували заздрість у чоловіках. Навіть поява Вероніки, серйозної і розумної телеведучої, яка стала працювати нарівні з чоловіками і вийшла за Рона заміж, мало що змінило в плані любові аудиторії до своїх теле-ідолів. Більше того, тепер Рон і Вероніка працюють не в Сан-Дієго, а в Нью-орку, і їх пишністю насолоджуються всі Сполучені Штати.

Тільки от довго такий стан речей, схоже, не триватиме. Одного разу Мак Теннен, колега Рона і Вероніки, оголошує про свій відхід з новин. Він планує серйозні зміни у форматі новин: згідно з його задумом, Рона треба звільнити, а Вероніку підвищити і зробити першою жінкою в історії американського телебачення, яка буде провідною ведучою новин. Рон впадає в депресію і вирішує, що його кар’єра закінчена, але не тут-то було: у рідному Сан-Дієго, де все ще живуть його старі приятелі, у Бургунді є можливості для поновлення своєї кар’єри. Фільм Телепартач 2: І знову здрастє онлайн можна подивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...