Таксі

Фільм Таксі онлайн українською дивитися

Таксі

Назва: Таксі / Taxi
Рік: 1998
Жанр: Комедія, Бойовик
Режисер: Жерар Пірес
Актори: Самі Насері, Фредерік Дюфенталь, Маріон Котіяр
Тривалість: 01:30:00

Короткий опис: Комедійний бойовик «Таксі» розповідає про жителя Марселя Даніеля – справжнього фаната швидкої їзди. Почавши працювати таксистом, він переробляє своє «Пежо» в автомобіль, який носиться вулицями міста з шаленою швидкістю, викликаючи обурення поліцейських і лякаючи пасажирів не менше, ніж перехожих.

Одного разу доля зводить головного героя з невдалим детективом Емільєном, який ніяк не може здати на права. Даніель підвозить одягненого в цивільну форму служителя закону і в черговий раз перевищує швидкість. У результаті таксист виявляється перед вибором – попрацювати на поліцію або ж розлучитися з машиною – і в підсумку приймається вистежувати німців, які грабують банки. Запрошуємо дивитися фільм Таксі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Веселому марсельцю Даніелю, мисливцеві за драйвовою їздою, набридло розвозити піцу на мопеді, і він став таксистом. Однак, перед цим він перетворив свій скромний «Пежо» в модифікацію спортивної мащини і вирішив наплювати на правила дорожнього руху. Звичка ганяти Марселем на шаленій швидкості не додала хлопцю любові поліцейських, однак допомогла стати найвідомішим таксистом у місті, клієнтам якого ніколи не загрожувало запізнення в аеропорт.

Але одного разу Даніель все ж проколовся: пасажиром його літаючого таксі виявився переодягнений поліцейський, невдаха з невдах, який має за спиною вісім безуспішних спроб здати на права. Прокотившись на машині Даніеля, він негайно заборонив тому водити авто, проте пообіцяв передумати, якщо таксист погодитися попрацювати на поліцію. Такий грубий шантаж образливий для порядного француза, і Даніель жахливо обурений його пропозицією, але ходити пішки він не звик. Фільм Таксі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Таксі (1998) онлайн українською дивитися


загрузка...