Таксі 4

Фільм Таксі 4 онлайн українською дивитися

Таксі 4

Назва: Таксі 4 / Taxi 4
Рік: 2007
Жанр: Комедія, Бойовик
Режисер: Жерар Кравчик
Актори: Самі Насері, Фредерік Дюфенталь, Бернар Фарсі
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Комедійний бойовик «Таксі 4» розповідає про все того ж невдаху, незграбного марсельського детектива Емільєна, з яким глядачі познайомилися у попередніх частинах.

Комісар доручив йому охороняти бельгійського злочинця, якого вважають надзвичайно небезпечним. Емільєну потрібно всього лише кілька годин не спускати з бельгійця очей, а після передати його по етапу, але закутий в особливий скафандр лиходій примудряється перехитрити детектива. Після того, як бандит втікає, нещасному детективу не залишається нічого іншого, окрім як попросити допомоги у свого давнього друга – таксиста Даніеля, фаната божевільних швидкостей. Запрошуємо дивитися фільм Таксі 4 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
З Парижа до Марселя спеціальним літаком доставляють особливий вантаж. Відповідальність за збереження покладається на комісара Жильбера. Виявляється, oj особливий вантаж, який доставляють у комісаріат для охорони, всередині містить найнебезпечнішого злочинця у світі – бельгійця Альбера ван ден Боша, якого перевозять з Бельгії в Конго через Марсель. Комісар Жибер доручає Емільєну протягом декількох годин стерегти злочинця.

Здавалося б немає нічого простішого, адже найнебезпечніший терорист у світі одягнений у спеціальний костюм-скафандр і знаходиться за ґратами, але тим не менше невдачливому Емільєну вдається втратити бандита. Як завжди йому на допомогу приходить хороший друг Даніель на своєму супер швидкісному таксі, за допомогою якого було розкрито багато справ. Однак, у гонитві за терористом Емільєну має не тільки блискуче виконати свою роботу, але й уберегти свій шлюб з Петрою, яка за допомогою зваби проникла в банду, щоб захопити ватажка. Фільм Таксі 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Таксі 4 (2007) онлайн українською


загрузка...