Таксі 3

Фільм Таксі 3 онлайн українською дивитися

Таксі 3

Назва: Таксі 3 / Taxi 3
Рік: 2003
Жанр: Комедія, Бойовик
Режисер: Жерар Кравчик
Актори: Самі Насері, Фредерік Дюфенталь, Маріон Котіяр
Тривалість: 01:27:00

Короткий опис: Комедійний бойовик «Таксі 3» повертає глядачів до улюбленої історії таксиста. Марсель напередодні Різдва. Банда злочинців, перевдягнених Санта-Клаусами, тероризує місто. Але комісар поліції Жибер вирішив провести операцію захоплення злочинців під кодовою назвою «Сніговик».

При бюджеті в мільйон доларів ця комедія зібрала 65 мільйонів доларів у світовому прокаті. Машина «Peugeot 406», на якій їздить головний герой фільму Даніель стала експонатом у музеї пригод Peugeot у французькому місті Сошо. Запрошуємо дивитися фільм Таксі 3 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
У Марселі з’явилося нова бандитське угруповання, що здійснює зухвалі пограбування банків, – зловмисники у костюмах Санта-Клаусів. Емільєн, як і раніше, працюючи в поліції, настільки захоплений новим розслідуванням, що особисте життя відходить на другий план, і він навіть не помічає, що його дівчина Петра вагітна. Даніель переживає схожі проблеми: Лілі, його кохана, набридло, що її хлопець весь час проводить зі своєю машиною.

Лілі теж вагітна, так що тепер обом чоловікам потрібно не тільки відновити добрі стосунки зі своїми другими половинками, але і змиритися з перспективою стати батьками. Банда Санта-Клаусів продовжує свої злочини. Поліція намагається потрапити в ряди банди, але Емільєн через незнання заарештовує свого колегу і зриває операцію. Тепер Емільєну потрібно якось відновити свою репутацію, і без допомоги Даніеля йому не обійтися. А в той же самий час бандити вирішують самі послати в поліцію свого крота. Фільм Таксі 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Таксі 3 (2003) онлайн українською дивитися


загрузка...