Сусіди на стрьомі

Фільм Сусіди на стрьомі (2012) онлайн дивитися українською

Сусіди на стрьомі

Назва: Сусіди на стрьомі / The Watch
Рік: 2012
Жанр: Комедія
Режисер: Аківа Шаффер
Актори: Бен Стіллер, Вінс Вон, Джона Гілл
Тривалість: 01:42:00

Опис: У комедійному фільмі «Сусіди на стрьомі» четверо чоловіків зовсім незадоволені умовами охорони порядку в їхньому районі. Ентузіасти вирішують створити власний загін дружинників, який патрулюватиме рідні вулиці, і стежити, щоб правопорушники сиділи тихо. Насправді ж їхнє прагнення боротися зі злочинністю пояснюється бажанням втекти хоч ненадовго від нудного сімейного життя і поспілкуватися зі справжніми чоловіками.

У своєму «штабі» головні герої можуть вдосталь веселитися, пити пиво, скільки влізе, і розмовляти на чоловічі теми. Але як діятимуть сусіди, коли на їхньому шляху з’явиться справжня проблема? Це буде не просто купка дрібних бандитів, а справжні злочинці, які намагаються здійснити змову, мета якої захопити весь світ. Тепер цьому невеликому клубу любителів посидіти і поговорити за пивком доведеться насправді виконувати свій обов’язок. Фільм Сусіди на стрьомі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Сусіди на стрьомі (2012) онлайн українською


загрузка...

Максимм
2018-10-13 21:50:03
Таке не звичайне кіно. Місцями досить смішне. Місцями "туповате". Такий собі комедійний бойовик зі стріляниною, прибульцями, сімейними проблемами... Ну, мені сподобалося. Оцінка,9 з 10.