Спецоперація «Інтерв’ю»

Спецоперація «Інтерв'ю» постер

Спецоперація «Інтерв’ю»

Назва: Спецоперація «Інтерв’ю» / The Interview
Рік: 2014
ЖанрКомедія
Режисер: Еван Ґолдберг, Сет Роґен
Актори: Джеймс Франко, Сет Роґен, Рендолл
Тривалість: 01:52:00

Короткий опис: Кінострічка, яку створила команда режисерів-сценаристів у складі Сета Рогена та Евана Ґолдбегра, – історія про ведучого популярного ток-шоу і продюсера цього проекту, які потрапили в самий центр змови проти північнокорейського лідера. Герої картини залучаються в небезпечну гру, затіяну ЦРУ з метою вбити лідера Північної Кореї в той час, коли у того будуть брати інтерв’ю. Запрошуємо дивитися Спецоперація «Інтерв’ю» онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Герой комедійного бойовика журналіст Дейв домігся величезних успіхів у своєму житті. Популярне шоу, яке він веде, має величезні рейтинги і відомо далеко за межами країни. Інтуїтивно відчуваючи запити глядачів, він вміє знаходити саме ті теми, які всіх цікавлять. У всіх справах нашому герою допомагає Аарон – його друг і продюсер шоу.

Малозначущі сенсації вже набридли хлопцям, і вони мають намір досягти набагато більшого, що дозволить їм і їхній передачі перейти на якісно новий рівень. Їм вдається домовитися про інтерв’ю з північнокорейським диктатором Кім Чен Ином. Хлопці чудово обізнані, яка небезпечна поїздка в цю країну, але рейтинг телепередачі важливіший для них за власне життя. Але в плани наших героїв втручається ЦРУ, яке звертається до хлопців з незвичайним проханням – вбити диктатора. Так починаються веселі пригоди щасливих журналістів і недолугих найманих убивць. Фільм Спецоперація «Інтерв’ю» онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Спецоперація «Інтерв’ю» (2015) онлайн українською


загрузка...