Слуга народу 2

Фільм Слуга народу 2 (2016) онлайн

Слуга народу 2

Назва: Слуга народу 2
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Олексій Кирющенко
Актори: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: «Слуга народу 2» – повнометражний фільм є продовженням однойменного комедійного телесеріалу на політичну тематику від студії «Квартал 95». Стрічка вийшла на офіційному youtube-каналі 24 серпня 2017 року, 2 сезон серіалу вже у 2017 році на каналі «1+1».

За сюжетом головний герой Василь Голобородько (Володимир Зеленський) перебуває на посту президента уже пів року. За цей час в Україні нічого не змінилося – економіка падає, долар росте, люди бідніють щогодини. Щоб виправити ситуацію, президент вирішує взяти кредит в МВФ в обмін на виконання ряду реформ. Натомість Верховна Рада, на яку явно впливають сторонні люди, з усіх сил гальмує прийняття пакету законів.

Президент у такій складній ситуації вирішує прямо звернутися до народу – він вирушає у всеукраїнський тур. На президента чекають в Одесі, Львові, Запоріжжі, Києві, Харкові та інших регіонах України. Чи зуміє Василь Голобородько втриматися у президентському кріслі, а головне – чи зуміє він виправити стан справ в Україні. Запрошуємо дивитися Слуга народу 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Чи стане злободенна історія про вчителя історії казкою нам розповість повнометражний фільм Слуга народу 2, який незабаром вийде на екрани. Унікальна можливість продовжити спостереження за життям нового народного правителя подарує чимало позитивних емоцій.

У гумористично ключі з нальотом драми головний герой вболіває за свою країну. Він щосили намагається викорінити корупцію і робити все правильно. Але ті, хто реально утримує владу в своїх руках починають не на жарт дратуватися, за всіма ознаками кінець правління нового президента безповоротно наближається. Тільки життєва ситуація обертається завжди на користь герою і дивом він залишається на посаді. Хоча, можливо, диво це його команда талановитих та творчих професіоналів, які перебувають на своєму місці і своїм простим, але академічним розумом вирішують надскладні завдання. Нові ідеї і інтеграції, повалення корупційних чиновників, переслідування, погоні і замах, обманні маневри засланих козачків – усе це доведеться розплутати головному героєві і його команді.

Чим закінчиться історія народного слуги? Як обернеться такий експеримент для країни і для влади. Фільм Слуга народу 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Слуга народу 2 (2016) онлайн дивитися


загрузка...

Степан Бандера
2017-08-30 18:01:38
А пока йдіть в жопу.... Слава Україні))))))
Sergij Guslawskyj
2017-09-01 15:49:12
не розумію мокшанської
Мар'ян Ревкевич
2017-11-19 19:14:11
10