Шпигун по сусідству

Шпигун по сусідству онлайн

Шпигун по сусідству

Назва: Шпигун по сусідству / The Spy Next Door
Рік: 2010
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Брайан Лівант
Актори: Джекі Чан, Амбер Валлетта
Тривалість: 01:34:00

Короткий опис: Колишній агент ЦРУ Боб Хо отримує найважче завдання у своєму житті – нагляд за трьома дітьми своєї подруги, які точно не в захваті від залицяльника їхньої матері.

У ході виконання цієї надскладної місії Боб змушений протистояти не тільки шкідливим за характером нащадкам жінки, у яку він закоханий, але і ворогам зі свого недавнього минулого. Коли файл секретної програми потрапляє не в ті руки, дуже небезпечні люди вирішують відвідати Боба, і юним підопічним героя комедійного бойовика доведеться дізнатися, що тихий і скромний китаєць зовсім не такий простий, яким здається на перший погляд. Запрошуємо дивитися Шпигун по сусідству онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний бойовик за участю Джекі Чана можна віднести до розряду фільмів для сімейного перегляду. Розповідь йде про таємного агента Боба Хо, за його плечима якого десятки успішних спецоперацій. У будь-якого спецагента настає складний період, коли ризик перестає здаватися улюбленим заняттям, а порятунку світу пора віддати перевагу теплоті і затишку рідного дому. Боб залишає життя на межі ризику і облаштовується в затишній місцині, щоб віддатися радощам простого життя звичайного обивателя.

За збігом обставин містеру Хо доведеться на один день приміряти образ няні трьох дітей. Справитися з непосидами, не маючи досвіду, завдання далеко не з легких, тим більше, коли за тобою полюють бандити, одержимі метою знищити колишнього агента ЦРУ. Фільм Шпигун по сусідству онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шпигун по сусідству (2010) онлайн українською


загрузка...