Шалене весілля

Фільм Шалене весілля (2014) онлайн дивитися українською

Шалене весілля

Назва: Шалене весілля / Божевільне весілля / Qu’est-ce qu’on a fait au Bon Dieu?
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Філіп де Шоврон
Актори: Крістіан Клав’є, Шанталь Лобі, Ері Абіттан
Тривалість: 01:37:00

Опис: Фільм «Шалене весілля» розповідає про сімейні цінності і традиції, які піддаються серйозній перевірці через світову глобалізацію та змішування культур.

Клод і Марі Верней – представники французького буржуазного класу. Вони виховали чотирьох доньок-красунь, які одна за одною стали виходити заміж. Ось тут-то подружжю Верней і довелося зіткнутися з непростою ситуація: кожен їхній зять має екзотичні коріння. Перший виявляється арабом, другий – євреєм, а третій – азіатом. І хоча рід не переривається, у нього проникають звичаї і віяння далекі від тих, які батьки хотіли б передавати у спадок.

Залишається молодша дочка, а значить, є надія, що її обранцем буде французький католик. Поки сім’я з’ясовує стосунки на ґрунті відмінностей, часом роблячи вигляд, що все в порядку, Лаура знаходить того єдиного, з ким проведе залишок життя. І він на біду Клода і Марі – чорношкірий на ім’я Андре. А коли хлопець розкриває карти перед своїми близькими, вони також не відчувають радості від можливості поріднитися з білими. Фільм Шалене весілля онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Шалене весілля (2014) онлайн українською


загрузка...