Шалене Різдво Гарольда і Кумара

Шалене Різдво Гарольда і Кумара онлайн

Шалене Різдво Гарольда і Кумара

Назва: Шалене Різдво Гарольда і Кумара / A Very Harold & Kumar 3D Christmas
Рік: 2011
Жанр: Комедія
Режисер: Тодд Штраус-Шульсон
Актори: Джон Чо, Кел Пенн, Ніл Патрік Харріс
Тривалість: 01:30:00

Короткий опис: Фільм «Різдво Гарольда і Кумара» – продовження розповіді про нерозлучних друзів, які постійно потрапляють у незвичайні ситуації. Їхня історія почалася в комедії «Гарольд і Кумар ідуть у відрив».

Цього разу події розгортаються через шість років після того, як головні герої повернулися зі своєї останньої пригоди, барвисто розказаного в фільмі «Гарольд і Кумар: Втеча з Гуантанамо». З тих пір хлопці живуть тихо і мирно зі своїми сім’ями. Але після того, як Кумар з’являється на порозі будинку Гарольда з таємничим пакетом в руці, він зовсім випадково спалює дотла улюблену різдвяну ялину тестя Гарольда. Проблема, що виникла, вимагає швидкого рішення: Гароль і Кумар вирушають в ризиковану подорож на пошуки прекрасної різдвяної ялинки. Запрошуємо дивитися Шалене Різдво Гарольда і Кумара онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійний фільм «Різдво Гарольда і Кумара» знову дарує глядачам зустріч із улюбленими героями Гарольдом Лі і Кумаром Пателем, які вічно знаходять собі неприємності. Цього разу дія відбуваються напередодні Різдва, коли всі готують подарунки та святкові ласощі. Але двом кращим приятелям якось сумно, вони знову закурюють улюблену цигарку і чекають на веселий прихід. І він підкрадається непомітно, накриваючи Гарольда і Кумара величезною хвилею реготу.

Як завжди після того, як друзі викурюють косячок-другий, вони моментально потрапляють в різні халепи і пригоди. Тепер хлопцям необхідно знайти нову ялинку до Різдва, оскільки Кумар примудрився спалити попередню святкову ялинку тестя Гарольда. Щоб залагодити прийдешній скандал з батьками, Гарольд і Кумар вирушають на пошуки ялинки. Попереду на них чекає забійне Різдво з неймовірними пригодами, починаючи з пострілу в Санта Клауса, закінчуючи зустріччю з Нілом Патріком Харрісом. Фільм Шалене Різдво Гарольда і Кумара онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Шалене Різдво Гарольда і Кумара (2011) онлайн українською


загрузка...