Сам удома 5: Святкове пограбування

Сам удома 5: Святкове пограбування онлайн

Сам удома 5: Святкове пограбування

Назва: Сам удома 5: Святкове пограбування / Home Alone: The Holiday Heist
Рік: 2012
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Пітер Гевіт
Актори: Крістіан Мартін, Едді Стіплс
Тривалість: 01:30:00

Короткий опис: Комедійний фільм «Сам удома 5: Святковий пограбування» продовжує улюблену глядачами однойменну кіносерію, головним персонажем якої є пустотливий і надзвичайно винахідливий хлопчисько.

Напередодні Різдва Фінн Бакстер і його сім’я переїжджають з Каліфорнії у свій новий будинок у штаті Мен. Після переїзду Фінн, будучи наймолодшим в сім’ї, відчуває себе незатишно, усього навколо боїться і навіть уважає, що в будинку живуть примари.

Щоб зловити потойбічні сили, малюк розставляє по всьому будинку пастки. Коли одного разу головний герой залишається у будинку наодинці лише зі своєю сестрою, він пускає в хід всі свої хитромудрі механізми. Ось тільки потрапляють в них аж ніяк не містичні істоти. Запрошуємо дивитися Сам удома 5 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Звичайна американська родина – тато, мама, донька і син на ім’я Фінн, якому лише 10 років, переїжджають напередодні різдвяних свят у новий будинок. Це справжній подарунок для дітей до свята. Тільки ось приїхавши туди, хлопчик, чомусь відчуває постійне занепокоєння. Як пізніше з’ясується, виною всьому є старовинна і дуже цінна картина, яка зберігається в будинку, і за якою полюють грабіжники.

Одного разу, залишившись вдома самі, абсолютно випадково діти помічають особливу увагу з боку деяких незнайомих людей до їхнього будинку. Брат і сестра, які захоплюються комп’ютерними іграми, облаштовують будинок різними спеціальними засобами, які послужать пастками для грабіжників-невдах. Чи зможуть діти без допомоги дорослих захистити свій будинок? Фільм вийшов дуже добрим, по-справжньому новорічним, на перегляд якого найкраще зібратися всією сім’єю. Фільм Сам удома 5 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сам удома 5: Святкове пограбування (2012) онлайн українською


загрузка...