Сам удома 3

Сам удома 3 онлайн

Сам удома 3

Назва: Сам удома 3 / Один вдома 3 / Home Alone 3
Рік: 1997
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Раджа Ґоснелл
Актори: Алекс Д. Лінц, Скарлетт Йохансон
Тривалість: 01:43:00

Короткий опис: «Один вдома 3» – третій фільм відомої новорічної однойменної кіносерії. Цього разу волею випадку в руки семирічного Алекса Прюіта потрапляє безцінна радіокерована машина, у яку зловмисники вмонтували надпотужну мікросхему, здатну зупинити складний механізм протикосмічної оборони. Бандити повинні повернути мікросхему за будь-яку ціну. І, здається, ціль близька – вони знайшли будинок, знайшли хлопчика. Справа залишилася за малим – забрати машинку. Але зробити це виявляється дуже непросто. Запрошуємо дивитися Сам удома 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка «Один вдома 3» – це незвичайна історія, що сталася з одним милим маленьким хлопчиком Алексом, який умудрився захворіти на вітрянку. Звичайно, батьки залишили його вдома, а перед цим вручили новорічний подарунок – іграшкову машинку на радіоуправлінні. Хто ж міг припустити, що саме до цієї іграшки прикріплено крадену мікросхему, яка дозволить в одну мить нейтралізувати всю систему протикосмічної оборони.

Небезпечні і добре навчені злодії викрали її за спеціальним замовленням, прикріпили до іграшкового автомобіля і загубили серед інших подібних новорічних подарунків. Тепер горе-викрадачам потрібно знайти свій дорогоцінний вантаж і забрати його у головного героя. Однак зробити це буде не так вже просто, адже маленький Алекс розумний і хитрий. А ще він чудово розуміє, що цю мікросхему обов’язково будуть шукати і не зупиняться, поки не знайдуть. Отже, він повинен дати гідну відсіч злочинцям. Чи зможуть четверо добре навчених і озброєних грабіжників впоратися з однією дитиною? Фільм Сам удома 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сам удома 3 (1997) онлайн українською


загрузка...