Рожева пантера 2

Рожева пантера 2 (2009) онлайн українською дивитися

Рожева пантера 2

Назва: Рожева пантера 2 / The Pink Panther 2
Рік: 2009
Жанр: Комедія, Детектив
Режисер: Харольд Цварт
Актори: Стів Мартін, Жан Рено
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Комедія «Рожева пантера 2» – це продовження пригод горе-інспектора, який вважає себе геніальним детективом. “Найбільший” французький детектив знову в справі!

Цього разу Жаку Клузо доведеться розслідувати нечуваний злочин усіх часів і народів – викрадення коштовних історичних цінностей. Доводячи свою вправність, інспектор Клузо переодягається у різні костюми і робить нереальні трюки, які небезпечні для оточуючих. І все ж, будучи ходячою катастрофою, інспектор знаходить грабіжників, чим доводить своє звання кращого інспектора у світі. Запрошуємо дивитися Рожева пантера 2 онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Всім відомо, що слідчий Жак Клузо недотепа: чи то мізків не вистачає, чи то руки не звідти, звідки треба, ростуть, але він вічно потрапляє в дурні ситуації. Однак це не завадило йому розкрити гучну справу і отримати високу нагороду. Тепер у нього слава одного з кращих детективів, тому коли потрібна робота досвідченого фахівця в міжнародній команді для розслідування важливої ​​справи, а саме, крадіжки дорогих артефактів, вибір падає на Клузо.

Тепер інспектор-катастрофа подорожує різними країнами і збирає інформацію. Яким чином вона перетравиться у нього в голові, незрозуміло, але те, що у Клузо на все свій підхід і погляд – це точно. І якщо Торнадо – злодій, який займається крадіжкою артефактів, зможе ввести в оману інших детективів, то тільки не Клузо. І поки три кращих детектива йдуть слідом і розкривають злочини, Клузо, здавалося б, просто розважається у ресторані, знову спалюючи його. Але час покаже, хто насправді геніальніший детектив. Фільм Рожева пантера 2 онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Рожева пантера 2 (2009) онлайн українською дивитися


загрузка...