Рок на сході

Рок на сході онлайн українською дивитися постер

Рок на сході

Назва: Рок на сході / Rock the Kasbah
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Баррі Левінсон
Актори: Білл Мюррей, Брюс Вілліс, Зоі Дешанель, Кейт Хадсон та ін.
Тривалість: 01:47:00
Мова: Українська

Короткий опис: Кінострічка «Рок на Сході» – це зворушлива і весела музична комедія від визнаного майстра Баррі Левінсона. Цього разу режисерові вдалося зібрати на знімальному майданчику по-справжньому зоряний акторський склад. Білл Мюррей грає пристарілого музичного продюсера, який перебуває на заході своєї кар’єри.

Через роки напруженої роботи в шоу-бізнесі, він опиняється в тій же точці, з якою він почав свій життєвий шлях: ні багатства, ні популярності, ні навіть постійної роботи. Прагнучи хоч якось змінити справи на краще, Річі разом зі своєю єдиною підопічною вирушає в далекий і повний небезпек Афганістан підтримувати бойовий дух американських військових, які проходять службу в столиці країни, Кабулі. Запрошуємо дивитися Рок на сході онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Схід зустрічає героя не особливо гостинно. Через необізнаність з місцевими звичаями і тонкощами поведінки Річі потрапляє в дуже неприємну ситуацію і в результаті позбавляється всього, що мав при собі, в тому числі, грошей і документів. Залишившись зовсім один, на пташиних правах в незнайомій країні, населеній грізними і непривітними, на перший погляд, мешканцями, невдаха менеджер прагне зробити все можливе, щоб повернутися додому.

Проте в його плани втручається сама долі в особі юної східної красуні з унікальним голосом. Володарка неабияких музичних здібностей мріє потрапити на популярне телевізійне шоу «Афганська зірка». Можливо, зустріч американського продюсера і талановитої дівчини – це шанс для них обох змінити життя. Не бажаючи втрачати таку приголомшливу можливість, Річі Ланс разом зі своєю новою протеже починає нелегкий шлях на вершину місцевого музичного Олімпу. Героєві доведеться вникнути в особливості шоу-бізнесу і навчитися вести справи в країні, де звичаї суворі, жителі суворі, а до західної культури з її рівноправністю статей і спрагою розваг ставляться, в кращому випадку, з підозрою. Фільм Рок на сході онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...