Різдвяні канікули

Різдвяні канікули онлайн

Різдвяні канікули

Назва: Різдвяні канікули / Різдвяний відпочинок / Новорічна відпустка / Christmas Vacation
Рік: 1989
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Джеремайя С. Чечік
Актори: Чеві Чейз, Беверлі д’Анджело
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: «Різдвяні канікули» святкувати можуть в кожній родині, але так, як здатен на це Кларк Ґрізволд, не здатний ніхто. Нехай інші дивляться на банальні вогники на ялинці і дарують традиційні подарунки. У Кларка ялинка не просто світиться, вона горить! Тому що Кларк – втілення стихійного лиха.

У чиїх ще руках може вибухнути різдвяне блюдо? У кого ще на даху одночасно вмикаються 25 тисяч різнокольорових лампочок? Гуляти – так гуляти! Запрошуємо дивитися Різдвяні канікули онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Наближається Різдво, і сім’я Ґрізволдів готується зустріти його у всеозброєнні. Це зовсім непросто: однією свіжозрубаною пишною ялинкою, обвішаною сяючими іграшками, тут не обійтися. Потрібно зібрати всю родину, прикрасити будинок не тільки всередині, а й зовні, роздобути першокласні продукти, заздалегідь купити подарунки та всім разом сісти за святковий стіл. Принаймні, Кларк Ґрізволд має намір відсвяткувати чергове Різдво ідеально – так, ніби від цього залежить його життя.

На жаль, його прагнення в обов’язковому порядку дотримати всі сімейні та національні традиції виявляється практично нездійсненним. Кларк – один з тих, хто постійно влипає в неприємності, так що напередодні свята на нього чекає багато курйозних ситуацій різноманітного роду. Різдво наближається, а напруга зростає і досягає критичної точки, коли Кларк дізнається, що доля в особі начальника припасла йому дуже неприємний сюрприз: Кларк і його колеги в цьому році втратили різдвяні премії. Фільм Різдвяні канікули онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Різдвяні канікули (1989) онлайн українською


загрузка...