Різдво з невдахами

Різдво з невдахами онлайн

Різдво з невдахами

Назва: Різдво з невдахами / Christmas with the Kranks
Рік: 2004
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Джо Рот
Актори: Тім Аллен, Джеймі Лі Кертіс
Тривалість: 01:35:00

Короткий опис: Лютер Кранк, який прожив на білому світі майже п’ять десятків років, передумав зустрічати традиційне свято Різдво у нудному для нього стилі. Знову ялинка, гірлянди, Санта-Клаус? Ні, вже краще втекти від цього подалі.

Кранк купує квитки для себе і дружини в тропічний круїз, але дізнавшись про це, сусіди приходять в жах і оголошують відступникам справжню війну.

Про те, хто стане в ній переможцем, розповідає комедійна сімейна стрічка Джо Рота. Запрошуємо дивитися Різдво з невдахами онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сім’я Кранків завжди зустрічали Різдво в сімейному колі. Їхня донька виросла і відлітає на навчання в інше місто. У Лютера і Нори є можливість зустріти цей святковий день удвох і так як вони мріяли – без ялинки, без сніговика, без прикрас, пісень. Уся ця передсвяткова суєта їм неабияк набридла, тому вони виріши забути все, що робили на Різдво.

Сусіди ж намагаються напоумити парочку, але ті все роблять наперекосяк. Більше ніяких колядок під вікнами, адже дорогу біля будинку Лютер залив водою і вона перетворилася на ковзанку. Більше ніяких феєрверків сусідів і різдвяних зустрічей. Вони єдині в кварталі, хто не прикрасили свій будинок, єдині, хто викинули ялинку. Однак, план «забити» на Різдво руйнується тоді, коли їхня дочка збирається повернутися додому, щоб зустріти це свято в колі сім’ї, у затишному будинку і за святковим столом. Батькам доведеться в найкоротші терміни готуватися до свята – шукати ялинку, встановлювати сніговика, гірлянди, ще й миритися з сусідами. Впораються вони з цим завданням чи донька все ж здогадається, що там відбувалося? Фільм Різдво з невдахами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Різдво з невдахами (2004) онлайн українською


загрузка...