П’ятдесят відтінків чорного

П'ятдесят відтінків чорного онлайн дивитися українською

П’ятдесят відтінків чорного

Назва: П’ятдесят відтінків чорного / Fifty Shades of Black
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Майкл Тіддес
Актори: Марлон Веянс, Калі Гоук
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Кінокомедія, пародіює фільм «П’ятдесят відтінків сірого». Скромна студентка-журналістка Ханна має намір поговорити для інтерв’ю з бізнесменом Блеком.

Звиклий отримувати все, що його душі завгодно, Крістіан проявляє інтерес до Ханни. Але він бачить у цій тихоні щось більше, ніж просто подружку на ніч, і вирішує ввести її у свій світ. Поступово дівчина потрапляє у його зону комфорту, мільярдер відкриває їй свою тендітну душу і оголює тіло. Герої фільму стають близькі. Недосвідчена в любовних утіхах дівчина вражена незвичними сексуальними уподобаннями партнера, поступово відкриваючи для себе справжнє своє і свого партнера єство. Запрошуємо дивитися 50 відтінків чорного онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Кінострічка-пародія розповідає про недосвідчену студентку, яка познайомилася з одним впливовим бізнесменів. Дівчина вирішила дізнатися у нього більше подробиць, як йому вдалося стати тим, ким він є зараз. У результаті між студенткою і бізнесменом почалися романтичні стосунки.

Блек відкривається своїй супутниці і розповідає про те, що він не завжди був таким, як він є зараз. У свій час він був звичайним хлопцем, який оголював свій прес і показував свою фігуру стурбованим дівчатам. Коли йому вдалося назбирати багато грошей, він прийняв рішення створити незвичайний бізнес, який полягає в тому, щоб мотивувати людей і контролювати все, що відбувається. На своїй роботі він розкривав всі сторони сексуального життя. Багаті дівчата вкладали в його бізнес шалені гроші, через що він піднімався до великих висот. Навіть маючи привабливу фігуру і багато грошей, це не убезпечило його від великих помилок у своєму особистому житті. Фільм 50 відтінків чорного онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм 50 відтінків чорного (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...

олег
2017-06-24 17:03:13
ну и гавно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............