Пригоди Паддінгтона

Пригоди Паддінгтона постер

Пригоди Паддінгтона

Назва: Пригоди Паддінгтона / Paddington
Рік: 2014
Жанр: Комедія
Режисер: Пол Кінґ
Актори: Ніколь Кідман, Майкл Ґембон та ін.
Тривалість: 01:35:00
Завантажити: .avi (1.46 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Комедійна кінострічка розповість історію симпатичного перуанським ведмедя, який приїхав у Лондон, щоб знайти тут будинок. Опинившись по приїзду втраченим і самотнім на станції Паддінгтон британської столиці, герой починає розуміти, що міське життя зовсім не таке прекрасне, як він собі його уявляв. І в цей сумний момент він зустрічає миле подружжя Браунів, яке вирішує подбати про нього. Здається, що все тепер у долі героя фільму буде добре, як раптом на горизонті з’являється злюща таксідермістка Міллісент, яка має намір перетворити ведмежа Паддінгтона, як назвали його нові господарі, в опудало. Запрошуємо дивитися Пригоди Паддінгтона онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Історія розповідає про маленького ведмедика, народженого і вихованого в Перу. Але одного дня головний герой наважується їхати в Лондон. Ведмедик приїхав до столиці Британії не просто так, у нього є заповітна мрія – у столиці він хоче роздобути нове житло і знайти нових приятелів, а також навчитися хорошим манерам і стати справжнім джентльменом.

Ведмедика підібрала на нічному вокзалі в Паддінгтоні сімейство Браунів. Сміливість і спритність малого ведмежати дуже здивувала їх. Вони вирішили допомогти головному персонажу в здійсненні його заповітної мрії. Брауни сказали, що зроблять все, що їм під силу, і ведмежа обов’язково стане джентльменом. Ось так маленький ведмедик з Перу знайшов новий будинок, друзів і нову сім’ю. Але не все так гарно у цій історії, бо одна дуже недобра таксідермістка хоче пустити веселого ведмедика на шкуру та зробити з нього опудало. Фільм Пригоди Паддінгтона онлайн українською дивитися та скачать торрент безкоштовно на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Пригоди Паддінгтона (2014) онлайн українською дивитися

Скачати фільм Пригоди Паддінгтона українською торрент: .avi (1.46 GB, torrent, Ukr)


загрузка...