Прибульці 3: Взяття Бастилії

Прибульці 3: Взяття Бастилії онлайн українською дивитися постер

Прибульці 3: Взяття Бастилії

Назва: Прибульці 3: Взяття Бастилії / Les Visiteurs: La Revolution
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Жан-Марі Пуаре
Актори: Крістіан Клав’є, Жан Рено та ін.
Тривалість: 01:49:00

Короткий опис: Головні герої так і продовжують користуватися чудовими зіллям місцевого друїда. Цього разу вони вирішили вирушити в 20 століття. Але у друїда щось пішло не так, і графа Годфруа де Монмірай і його слугу Жака заносить у часи Великої Французької революції. Нові пригоди уже знайомих комічних героїв. Запрошуємо дивитися Прибульці 3: Взяття Бастилії онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
На зорі другого тисячоліття головним героям жилося нехай і не спокійно, проте досить звично. Ставши частиною чаклунського плану підступного мага, їм довелося покинути середньовіччя. Тоді головні герої потрапили в наш час і пережили тут безліч різноманітних пригод.

На самому початку продовження комедійної франшизи відбувається схожа ситуація: граф Годфруа де Монмірай і його відданий друг-зброєносець Жак-Анрі Жакар випивають чергову порцію чарівного зілля і знову вирушають у майбутнє. Але коли герої відкриють очі, на них чекає невеликий сюрприз – у майбутнє вони потрапили, але не в те, про яке мріяли.

Відважні герої опиняються у Франції 1794 року. Зовсім нещодавно закінчилася французька революція, а зараз в країні і зовсім твориться справжня анархія. Велика частина населення країни розділена, з’являються два великі угруповання, які борються за владу. Особливо несолодко живеться дворянам, яких повсюдно позбавляють майна, привілеїв і життя. На жаль рід де Монмірай відноситься якраз до дворян, отже, якщо друзі не покинуть цю страшну епоху, то навряд чи їм ще доведеться помандрувати. Фільм Прибульці 3: Взяття Бастилії онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Прибульці 3: Взяття Бастилії (2016) онлайн українською


загрузка...