Пропала грамота

Фільм Пропала грамота (1972) онлайн дивитися українською

Пропала грамота

Назва: Пропала грамота
Рік: 1972
Жанр: Комедія, Історичний
Режисер: Борис Івченко
Актори: Іван Миколайчук, Федір Стригун
Тривалість: 01:14:00

Опис: У комедійному фільмі «Пропала грамота» по селу пройшла звістка про те, що козакові Василю доручено доставити важливу грамоту від гетьмана самій цариці в Петербург. З кожного двору посипалися незліченні прохання до володарки: комусь зілля потрібно, щоб діти народилися, комусь соломи для хати не вистачає, хтось хоче шаблю і коня, а хтось боїться чи не дійшла до неї чутки про диякона. Сам диявол на цей документ полює, а відвезти може тільки Василь, тому що його навіть нечисть не бере.

Благословив його батько на дальню дорогу, та ще тютюну зачарованого відсипав від усякої нечистої сили. Поскакав козак через поле, за ним корчма мала бути, потім озеро, а там вже і Петербург повинен виднітися. Тільки негоже в далеку дорогу одному їхати. По дорозі зустрівся Василю добрий чорт, а потім ще й бравий запорожець Андрій приєднався.

Почалися у козаків пригоди ще в корчмі. Вкрала відьма у Василя шапку, де грамота була захована, і сіла з ним в карти грати. Далі прибули славні друзі в царський палац, а їм всюди їхні кохані жінки ввижаються, якась чортівня сталася, а грамота пропала. Тільки от навіщо козаки такий шлях подолали? Фільм Пропала грамота онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Пропала грамота (1972) онлайн українською


загрузка...