Помста пухнастих

Помста пухнастих онлайн

Помста пухнастих

Назва: Помста пухнастих / Furry Vengeance
Рік: 2010
Жанр: Комедія, Сімейний
Режисер: Роджер Камбл
Актори: Брендан Фрейзер, Брук Шилдс
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: На необжитих землях штату Орегона великий начальник Ніл Лайман затіває будівництво нового міста. Грандіозний проект передбачає вирубку частини лісу, якій належить зайнятися підряднику Дену Сандерсу. Рідні забудовника – дружина Теммі і син Тайлер – люблять природу і не хочуть, щоб від масової вирубки лісу постраждали тварини. Але глава сім’ї приступає до роботи без коливань. Молодий і цілеспрямований бізнесмен думає, перш за все, про вигоду, а реалізація проекту принесе йому прибуток.

Рев вантажівок і екскаваторів заглушає протести екологів. Зубасті пилки вгризаються в дерева, а ковші – в землю. Шум машин і механізмів лякає лісових мешканців, у яких є тільки два шляхи: захиститися або померти. Заповзятливий єнот створює з «пухнастих» загін добровольців, налаштованих помститися кривдникам і поставити їм заслін. І дуже скоро Ден розуміє, що вся технічна міць безсила проти «дітей природи», які не мають наміру поступатися агресору своєю законну територію. Звірі переслідують Дена і не збираються здаватися. Запрошуємо дивитися Помста пухнастих онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой комедійного фільму – успішний і дуже амбітний бізнесмен Ден Сандерс ніколи не думав, що доля може піднести великий сюрприз, що переверне його налагоджене життя з ніг на голову. Взявшись за роботу над новим успішним і дуже вигідним контрактом по здійсненню забудови нового екологічно чистого селища посеред заповідника, Ден змушений вирубати значну частину лісу.

Дружина Теммі і син Тайлер категорично проти, щоб глава сімейства брався за цю роботу, навіть якщо вона значно поліпшить фінансове становище сім’ї, адже при цьому постраждає природа і тварини. Однак, тварини, що населяють ліс, не збираються здаватися без бою і починають вести відкриту війну з Деном. Маленькі пухнасті звірята виявляються дуже хитрими і капосними. Вони починають мститися і перетворюють існування Дена в справжнє пекло. Фільм Помста пухнастих онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Помста пухнастих (2010) онлайн українською


загрузка...