Поліцейська академія 2: Перше призначення

Поліцейська академія 2 онлайн

Поліцейська академія 2: Перше призначення

Назва: Поліцейська академія 2: Перше призначення / Police Academy 2: Their First Assignment
Рік: 1985
Жанр: Комедія
Режисер: Джері Періс
Актори: Стів Ґутенберґ, Бубба Сміт
Тривалість: 01:27:00

Короткий опис: «Поліцейська академія 2: Перше призначення» – друга частина культової американської франшизи, що складається з семи частин, про кумедних поліцейських.

Отже, молоді випускники академії виходять на своє перше завдання. Їм необхідно навести порядок, знизити рівень злочинності на дільниці зі складною кримінальною обстановкою. Щоб викрити бандитське угрупування, один з головних героїв Кері Магоуні приймає небезпечне рішення – стати її членом. Запрошуємо дивитися Поліцейська академія 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
За сюжетом комедії в місті орудує небезпечна банда злочинців, які обкрадають перехожих, грабують магазини і творять, що хочуть. На боротьбу зі злочинністю відправляються випускники поліцейської академії, спраглі швидше приступити до свого першого завдання. Кері Магоуні і його друзі по академії: Гайтауер, Джонс, Теклберрі і інші отримали розподіл в дільницю під керівництвом капітана Піта Лассарда, брата директора поліцейської академії.

Пост Лассарда давно облюбував лейтенант Маузер, якому заворушення у місті тільки на руку, адже якщо вони будуть продовжуватися, то капітана Лассарда звільнять. Не зважаючи на страх і небезпеку, випускникам академії доведеться навести порядки в місті, схопити членів банди, знизити рівень злочинності і тим самим зберегти посаду Піту Лассарду. Протистояти їм в цьому буде хитрий Маузер і його посіпаки. Фільм Поліцейська академія 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Поліцейська академія 2 (1985) онлайн українською


загрузка...