Похмілля у Вегасі

Фільм Похмілля у Вегасі онлайн українською дивитися

Похмілля у Вегасі

Назва: Похмілля у Вегасі / The Hangover
Рік: 2009
Жанр: Комедія
Режисер: Тодд Філліпс
Актори: Бредлі Купер, Ед Гелмс, Зак Ґаліфіанакіс, Джастін Барта
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Зранку, прокинувшись після відпадного парубочого вечора, троє найкращих друзів розуміють, що якимось чудом примудрилися загубити свого друга – нареченого, за 40 годин до весілля. Головні герої вирішують з’ясувати, що ж сталося. Для цього вони вирушають місцями “бойової” слави. Зробити це на похмільну голову виявилося дуже непросто.

В основу фільму покладена реальна історія, що трапилася з одним із продюсерів, який також зник перед весіллям і прокинувся у стрип-клубі з жахливим похміллям і значним рахунком, виставленим цим закладом. Запрошуємо дивитися Похмілля у Вегасі онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійна кінострічка занурить глядача в життя чотирьох друзів, у одного з яких скоро відбудеться весілля. Друзі вирішують влаштувати парубочий вечір, але де і в якому місті? Після недовгих роздумів хлопці зупинили свій вибір на Веґасі, оскільки саме там відбуваються усі грандіозні вечірки.

Однак, вже після першої чарочки на даху будинку хлопця провалилися у безпам’ятство. Прокинувшись, вони нічого не пам’ятають – де вони були, що взагалі сталося? Як через одну чарку їх так понесло? Куди пропав їхній кращих друг, у якого якраз весілля? Тут починається найцікавіше – друзі по дрібці дізнаються і складають цілу картинку всієї ночі. Прояснюється досить велика кількість деталей, від яких вони здригаються, бо в тверезому стані такого ніколи б не зробили. Найголовніше, це знайти свого друга і встигнути на весілля в призначений час. Фільм Похмілля у Вегасі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Похмілля у Вегасі (2009) онлайн дивитись


загрузка...