Похмілля: Частина 3

Фільм Похмілля у Вегасі 3 онлайн українською дивитися

Похмілля: Частина 3

Назва: Похмілля: Частина 3 / The Hangover Part III
Рік: 2013
Жанр: Комедія
Режисер: Тодд Філліпс
Актори: Бредлі Купер, Ед Гелмс, Зак Ґаліфіанакіс
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Заключна частина «Похмілля: Частина 3» знову занурить глядача у брудні пригоди. Цього разу немає ніякого весілля, тусовок, холостяцької вечірки та інших легковажних справ. Однак Вовча зграя встала на нелегкий шлях.

У них крадуть одного з товариша і погрожують убити його, оскільки вони колись у минулому вкрали таємничу скриню, а головні герої навіть не розуміють про що йдеться. Тільки ось на кону життя їхнього друга і потрібно мізкувати і швидко приймати рішення. Потрібно знайти того злодія-корейця, який вічно шлявся з ними і розпитати, чи знає він про цю проблему. Звичайно ж, він знає, плюс до цього може допомогти відшукати готівку для розплати з тим бандитом, але цей злодюжка знову всіх обдурив і втік з грошима. Запрошуємо дивитися Похмілля у Вегасі 3 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Кульмінація комедійних пригод чотирьох кращих друзів. Здається, що в діях Філа, Стю, Даґа і Алана вже простежується закономірність. Вони знову зібралися разом, знову напилися, взяли якісь незнайомі таблетки і знову забули про все, що накоїли за ніч. Але цього разу все по-іншому, адже немає ніякого весілля і холостяцької вечірки. Привід для чергового збору – похорон. Здається, що відзначати більше нічого, але головні герої знову повертаються до Лас-Вегаса, щоб повернути цьому місту боржок.

На їхній подив усе знову стає з ніг на голову. У справу знову вступає старий знайомий – містер Чоу. Цей спритний мафіозі втягує головних героїв у чергову пригоду. Тепер на них чекає гонка по пустелі, тюремне ув’язнення, втеча з-під варти і багато іншого. А поки головні герої намагаються очистити своє добре ім’я і довести невинність, вони опиняються в перестрілках, зустрічаються зі старими знайомими і заводять справжнього жирафа. Чим же закінчиться ця феєрична пригода, і чи впораються головні герої з її наслідками? Фільм Похмілля у Вегасі 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Похмілля у Вегасі 3 (2013) онлайн дивитись


загрузка...