Похмілля 2: Із Вегаса в Бангкок

Фільм Похмілля у Вегасі 2 онлайн дивитися українською

Похмілля 2: Із Вегаса в Бангкок

Назва: Похмілля 2: Із Вегаса в Бангкок / The Hangover Part II
Рік: 2011
Жанр: Комедія
Режисер: Тодд Філліпс
Актори: Бредлі Купер, Ед Гелмс, Зак Ґаліфіанакіс, Джастін Барта
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: У фільмі «Похмілля 2: Із Вегаса в Бангкок» четверо знайомих глядачеві друзів вирушають в екзотичний Таїланд на весілля Стю. Після незабутньої чи, принаймні, добре задокументованої холостяцької вечірки у Вегасі, Стю прийняв вирішив не випробовувати долю. Він вважав за краще провести час з друзями у тихій обстановці, без надмірної кількості алкоголю, щоб не дай бог не втрапити у якусь халепу. Зрозуміло, що не так сталося, як гадалося.

Що тоді сталося у Вегасі, те і лишилося у Вегасі, але що станеться у Бангкоку, вони й уявити собі не могли. Запрошуємо дивитися Похмілля у Вегасі 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Продовження пригод чотирьох друзів у ході чергового парубочого вечора, знятого режисером Тоддом Філліпсом. Тепер наші, вже знайомі, друзі вирушають на проводи холостяцького життя щасливчика Стю в Бангкок. Під враженням минулої вечірки у Вегасі, друзі нареченого розраховують на дуже спокійний і безневинний захід.

Але ви можете таке уявити з нашими героями? Бангкок і безневинний спокій – поняття абсолютно несумісні. Що на них чекає цього разу, як вони «відірвуться по повній» на вечірці, що їм доведеться пережити напередодні весілля? Фільм Похмілля у Вегасі 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Похмілля у Вегасі 2 (2011) онлайн дивитись


загрузка...