Поганий Санта 2

Поганий Санта 2 онлайн

Поганий Санта 2

Назва: Поганий Санта 2 / Bad Santa 2
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Марк Вотерс
Актори: Біллі Боб Торнтон, Кеті Бейтс
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: У продовженні комедійного хіта Віллі Соук вибере мішенню для своїх оборудок не дитячі ранки, а справжню благодійну організацію. Заодно ми познайомимося з його «чарівною» матінкою, після чого питання про те, як він дійшов до такого життя, відпадуть самі по собі.

Як і в першій частині фільму не обійдеться без іскрометного гумору, вульгарних жартів, а також чудес і перетворень. Старі персонажі, схожий сюжет, але у другій частині з нашими героями станеться щось новеньке. Що цього разу чекає на старого дармоїда і пияку в переддень Різдва? Що змінить життя безпринципного циніка і можливо зробить його трішки добрішим? Запрошуємо дивитися Поганий Санта 2 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Історія поганого Санти з однойменного комедійного фільму триває. На колишнього кримінальника Віллі, який під виглядом різдвяного Санта-Клауса грабував супермаркети, чекає нова справа.

Минулого разу головний герой, п’яниця, злодій і великий любитель позалицятися до жінок, вбирався в костюм Санти, щоб скоїти злочин. У результаті він вскочив у халепу. Розв’язка виявилася непередбачуваною, усе пережите змусило чоловіка поглянути на Різдво з іншого боку. У другій частині Віллі в компанії зі своєю жвавою матусею намітив собі за мету благодійну організацію, на чолі якої стоїть чарівна Дайан. Фільм Поганий Санта 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 2 3
 

Поганий Санта 2 (2016) онлайн українською


загрузка...