Побачення наосліп

Фільм Побачення наосліп (2017) онлайн дивитися українською

Побачення наосліп

Назва: Побачення наосліп / Mein Blind Date mit dem Leben
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Марк Ротемунд
Актори: Костя Улльман, Анна Марія Мюе, Нілам Фарук
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Молодий життєрадісний хлопець на ім’я Саллі мріє влаштуватися на роботу в фешенебельний готель. Правда, є одна невелика проблемка: хлопець погано бачить. Ну дуже погано бачить. Але заради отримання заповітної посади Саллі приховує це від роботодавця. Тепер йому треба сильно постаратися, щоб його обман не був розкритий. Але як це зробити, якщо буквально все в твоїх діях тебе видає?

Німецький фільм режисера Марка Ротемунда, який подарував світові «Мурахи в штанях», розповідає про реальну історію, натякаючи глядачеві, що людська воля здатна на багато що, навіть на те, що з першого погляду видається взагалі неможливим. Запрошуємо дивитися Побачення наосліп онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Комедійна стрічка розповідає про нелегкий шлях молодого хлопця на ім’я Саллі, який із завидною завзятістю долає всі життєві перешкоди. Народжений у сім’ї скромних трудяг, хлопець прагне домогтися успіху, і докладає для того всіх зусиль. Люблячі батьки і друзі підтримують Саллі у всіх його починаннях, і щиро радіють кожному, навіть незначному успіху наполегливого і цілеспрямованого юнака.

Головною мрією хлопця є стажування в елітному готелі в центрі Мюнхена, де трудяться тільки найбільш кваліфіковані та досвідчені співробітники. Головною перешкодою на шляху до втілення його мрії є стрімке погіршення зору, яке незабаром може перетворити героя у повністю сліпого. Але хлопець не сумує, і прагне за будь-яку ціну побудувати успішну кар’єру, незважаючи на істотний фізичний недолік і неприхований скептицизм потенційних роботодавців. Виснажливі завдання в готелі не позбавляють хлопця впевненості в собі, і незабаром він зумів домогтися бажаного, але це вартувало йому великих зусиль. Фільм Побачення наосліп онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Побачення наосліп (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...