Півтора шпигуна

Півтора шпигуна онлайн українською дивитися постер

Півтора шпигуна

Назва: Півтора шпигуна / Central Intelligence
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Роусон Маршалл Тьорбер
Актори: Двейн Джонсон, Кевін Харт та ін.
Тривалість: 01:48:00

Короткий опис: Кінострічка «Півтора шпигуна» – це комедійний бойовик від творця фільму «Ми – Міллери» і сценаристів «Машини часу в джакузі» і гучного продовження стрічки «Тупий та ще тупіший». Іскрометна комедія з Двейном Джонсом у головній ролі нагадує кінострічку «Мачо і ботан», оскільки у цьому фільмі теж піднімається тема шкільних знайомих, але замість поліції тут фігурує ЦРУ. Запрошуємо дивитися Півтора шпигуна онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Герой фільму – колишня зірка школи, спортсмен, який користувався неймовірною популярністю і з легкістю завойовував серця однокласниць. Але ті часи давно минули, тепер він – скромний і непомітний бухгалтер, кожен робочий день якого як дві краплі води схожий на попередній. Знічев’я, колишня зірка спорту перегортає сторінки соціальної мережі і раптом натикається на свого колишнього однокласника, який був повною протилежністю йому.

Герой Кевіна Харта вкрай здивований: адже він пам’ятає ботана, який був непривабливим товстуном і мішенню для всіх шкільних знущань. А тепер він бачить мужню фігуру у виконанні Двейна Джонсона і не може повірити, що знайомий зі школи товстун і успішний агент ЦРУ – це одна і та ж особа.

Після зустрічі героїв події починають розгортатися із запаморочливою швидкістю, і Джонсон втягує Харта в розкриття військової змови. Бухгалтер не був готовий до такого повороту подій: все, що здається Джонсону крутим і веселим, лякає Харта і змушує хотіти повернутися в свою розмірене життя. Але все ж героям належить справитися з безліччю небезпечних ситуацій, і вони зрозуміють, що стали прекрасними напарниками, яким під силу впоратися з будь-якою небезпекою. Фільм Півтора шпигуна онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Півтора шпигуна (2016) онлайн українською


загрузка...