Післявесільний розгром

Післявесільний розгром онлайн дивитися українською

Післявесільний розгром

Назва: Післявесільний розгром / A Few Less Men
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Марк Лампрелл
Актори: Дакр Монтгомері, Зав’єр Семюел, Кріс Маршалл, Райан Корр
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Історія починається з весільної церемонії, що проходить у мальовничому місці над прірвою. Новоспечений чоловік саме на церемонії зривається з обриву і гине. Невдалій трійці – Девіду, Тому і Грему тепер потрібно повернути покійника на батьківщині. Усе вкрай ускладнюється, коли їхній літак зазнає аварії десь далеко від цивілізації. Тепер вони змушені самостійно тягти труну через весь континент на спеці, поки не знайдуть допомогу.

Думки поза рамками – один із слоганів фільму. Мабуть, цим аргументувався австралійський режисер Марк Лемпрелл, створюючи цю картину, яка є продовженням знятого в 2011 році фільму «Весільний розгром». Сценаристом в обох частинах виступає Дін Крейг. Колишній акторський склад, розбавлений новими героями, все з тим же безумством розвиває сюжетну лінію, суть якої навряд чи може статися в реальному житті. Запрошуємо дивитися Післявесільний розгром онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Цей день повинен був стати найщасливішим у житті молодого чоловіка на ім’я Девід. Він одружився зі своєю давньою коханою, і торжество з цього приводу проходило на природі – на схилах глибокого каньйону. Однак, свято було зіпсовано страшною трагедією: наречений гине, зірвавшись зі скелі. Люк та інші дружби Том і Грем витягують тіло товариша, і збираються доставити його до Англії, звідки хлопець був родом. Разом з цим, брат загиблого, вражений настільки неприємною звісткою, взяв з хлопців обіцянку довести небіжчика в хорошому стані, в іншому випадку на них очікують великі неприємності. Брат загрожує трійці розплатою, якщо тіло його родича буде пошкоджена, але виконати обіцянку виявляється не так просто.

Їхній літак зазнає аварії, і хлопці, помістивши небіжчика у велику коробку, вирушають назустріч невідомому. Ситуація знову виходить з-під контролю безталанних хлопців, і згодом на них чекає чимало захопливих пригод і незвичайних відкриттів. Фільм Післявесільний розгром онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Післявесільний розгром (2017) онлайн дивитись


загрузка...