Пікселі

Пікселі онлайн дивитися

Пікселі

Назва: Пікселі / Pixels
Рік: 2015
Жанр: Комедія
Режисер: Кріс Коламбус
Актори: Адам Сендлер, Кевін Джеймс, Мішель Монахен, Пітер Дінклейдж
Тривалість: 01:46:00

Короткий опис: Нью-Йорк зазнав атаки з боку кораблів космічних прибульців тільки тому, що інопланетні гості визнали тематику космічних комп’ютерних ігор за відкриту загрозу. Гості з іншої планети вирішили першими оголосити війну, а в якості зброї для нападу застосували персонажів відеоігор з далеких 80-х років.

Тепер вся країна перебуває у величезній небезпеці. Сем – один з кращих геймерів країни і багаторазовий чемпіон у змаганнях між кібер-гравцями. Сему треба зібрати сильну і злагоджену команду, щоб дати відсіч прибульцям. Крім професіоналів в області відеоігор, до спецоперації залучається також творець однієї з найпопулярніших аркад. Запрошуємо дивитися фільм Пікселі онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У фантастичній комедії йдеться про трьох чоловіків, які рятують нашу планету від навали позаземних цивілізацій. Історія починається з того, що в Нью-Йорку відбувається висадка декількох космічних кораблів з прибульцями. Гості з інших світів таким чином відреагували на звичайні комп’ютерні ігри і подумали, що це послання, яке загрожує їхньому існуванню. Вони вирішили вдарити першими.

Землянам не залишається нічого іншого, як довіритися трьом героям, які краще за всіх розуміються на тактиці та стратегії комп’ютерних ігор. Уся справа в тому, що прибульці всі свої ходи прораховують з урахуванням подій, що розгортаються в комп’ютерній грі. Далекоглядним героям вдається грати з ворогм на випередження. Фільм Пікселі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Пікселі (2015) онлайн українською


загрузка...