Особливо небезпечна

Особливо небезпечна постер

Особливо небезпечна

Назва: Особливо небезпечна / Barely Lethal
Рік: 2015
Жанр: Бойовик, Комедія
Режисер: Кайл Ньюман
Актори: Хейлі Стайнфелд, Семюель Л. Джексон, Джессіка Альба та ін.
Тривалість: 01:38:00
Мова: Українська

Короткий опис: Пригодницький комедійний бойовик. У центрі сюжету фільму – підліток Меґан Волш, яка мріє про нормальне життя. Проблема в тому, що дівчина є ученицею елітної школи спеціальних агентів. Вона без зусиль може обеззброїти небезпечного злочинця, добре знайома з видами зброї і стріляє без промаху, володіє бойовими мистецтвами, наприклад, карате.

Але при цьому Меґан поняття не має про те, що таке будні американських школярів, ніколи не ходила на побачення, чи не була найпопулярнішою дівчинкою в школі, не була в команді підтримки. Дівчина приймає рішення інсценувати власну смерть, щоб дати собі шанс побути звичайним підлітком. Запрошуємо на безкоштовний перегляд Особливо небезпечна онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Меґан виповнилося шістнадцять років. Вона ніколи не знала свою сім’ю, у неї немає хлопця і справжніх друзів, але вона бездоганно володіє бойовим мистецтвом карате і може без промаху стріляти з різного виду зброї. Крім цього, дівчина за півхвилини може знешкодити міцного озброєного чоловіка.

Меґан навчається в елітній школі, яка призначена для виховання спеціальних агентів. Багато хто про це тільки мріє. Але Меґан хоче зовсім іншого – вона мріє хоч і на пару днів, але стати нормальною дівчиною і опинитися в самій звичайній школі. Чи вдасться головній героїні втілити своє бажання в життя? Фільм Особливо небезпечна онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...