Однокласники

Фільм Однокласники онлайн українською дивитися

Однокласники

Назва: Однокласники / Grown Ups
Рік: 2010
Жанр: Комедія
Режисер: Деніс Дуґан
Актори: Адам Сендлер, Кевін Джеймс, Кріс Рок, Девід Спейд, Роб Шнайдер, Сальма Хайек
Тривалість: 01:42:00

Короткий опис: Через багато років після закінчення школи п’ятьох друзів дитинства збирає разом скорботний випадок – смерть їхнього улюбленого тренера з баскетболу. Зустрівшись, вони згадують про те, як 30 років тому здобули свою найвідомішу і важливу перемогу.

У кожного з героїв до цього часу накопичилася маса власних, особистих і професійних проблем, але навіть через роки вони все ті ж однокласники – дорослі люди, які втратили колишнього запалу і куражу. Зібравшись разом з сім’ями в будинку біля озера, чоловіки і жінки вирішують організувати матч на честь легендарної, що сталася три десятка років тому гри. Запрошуємо дивитися фільм Однокласники онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Минуло вже тридцять років з тих пір, як кращі друзі дитинства, колишні однокласники Ленні Федер, Курт Маккензі, Ерік Ламонс, Роб Гіллард і Маркус Гіґіс закінчили школу і зустрілися один з одним востаннє. Однак трагічна звістка про смерть їхнього тренера з фізкультури, містера Зумера, завдяки якому багато років тому друзі зуміли здобути перемогу в чемпіонаті з баскетболу, змушує їх знову зібратися разом, щоб вшанувати пам’ять улюбленого шкільного викладача.

Саме для цього, супроводжувані дружинами і дітьми, усі п’ятеро вирушають до Нової Англії, де, побувавши на похоронах тренера, вирішують на кілька днів орендувати будинок на березі озера і знову зануритися у старі добрі часи. У перший день шкільні приятелі знайомлять свої сім’ї і спочатку не зовсім поспішають відкриватися, але вже незабаром жага веселощів долає кожного з них. Так для Еріка, Роба, Маркуса, Ленні і Курта починається, мабуть, найбільш захоплива і дивовижна пригоди за все їхнє життя. Комедійна стрічка розповість про те, як друзі проведуть свій незабутній вікенд. Фільм Однокласники онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Однокласники (2010) онлайн дивитися


загрузка...