Няньки

Фільм Няньки онлайн

Няньки

Назва: Няньки / Twin Sitters aka The Babysitters
Рік: 1994
Жанр: Комедія
Режисер: Джон Параґон
Актори: Пітер Пол, Девід Пол
Тривалість: 01:29:00

Короткий опис: Пітер і Девід Фальконе – близнюки-качки, які працюють офіціантами. Вони обожнюють гарну їжу і мріють коли-небудь відкрити свій власний ресторан, але проблема в тому, що отримати позику під це у них не виходить. Життя братів здорово змінюється, коли вони зустрічають Френка Хіллхерста. Френк – бізнесмен, який порушив закон і вирішив сприяти поліції в розслідуванні.

Проблема в тому, що його колишній найближчий помічник цього не хоче і загрожує Френку викраденням і вбивством його племінників – хлопчаків-близнюків. Після зустрічі з близнюками Фальконе Френк знайшов вихід із тупикової ситуації: щоб гарантувати безпеку племінників, потрібно найняти для них няньок двох рослих і накачаних чоловіків, які будь-якого головоріза заткнуть за пояс. Правда, робота на Девіда і Пітера, яким представився шанс роздобути грошей на ресторан, чекає нелегка: їхні підопічні, шибеники Бредлі і Стівен, не мають наміру слухатися дорослих і збираються показати, що головні в будинку саме вони. Запрошуємо дивитися Няньки онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Габаритні офіціанти Пітер і Девід люблять свою роботу через близькість до їжі. Брати-громили за сюжетом – «трудівники таці». Але смачно їсти вони хотіли б не в формі обслуговуючого персоналу. Великокаліберні близнюки мріють розбагатіти і відкрити свій ресторан. І несподівано у них з’являється такий шанс.На дитячому майданчику брати рятують у небезпечній ситуації племінників нафтового короля Френка Хіллхерста. Магнат загруз в корупції і хоче покаятися. Це не входить у плани його колишнього помічника. Він намагається перешкодити бізнесменові дати свідчення в суді, у результаті чого постраждали б усі причетні до тіньових схем. Екс-помічник погрожує вбити племінників колишнього шефа, якщо той звернеться у поліцію.

Хіллхерст розуміє, що сама доля дає йому знак: близнюки-охоронці будуть кращими охоронцями для його близнюків-племінників. Багач пропонує добрякам Пітеру і Девіду великі гроші, якщо вони погодяться стати няньками для малолітніх бешкетників. Братам Фалконе ця ідея подобається, а ось їхнім новим вихованцям – не дуже. Фільм Няньки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Няньки (1994) онлайн українською


загрузка...