Новорічний корпоратив

Новорічний корпоратив онлайн

Новорічний корпоратив

Назва: Новорічний корпоратив / Office Christmas Party
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Джош Ґордон, Вілл Спек
Актори: Джейсон Бейтман, Дженніфер Еністон
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Офісна різдвяна вечірка – відмінний привід відпочити і в деяких випадках згуртувати колектив. Але іноді подібні заходи виходять з-під контролю.

У керівника філії виникла велика проблема – його власна сестра, генеральний директор компанії, погрожує закрити фірму. У спробі виправити становище, згуртувати співробітників і заодно справити хороше враження на потенційного клієнта чоловік вирішує влаштувати вражаюче новорічне святкування, яке неодмінно вразить усіх і врятує його підприємство. Однак головний герой фільму явно перестарався. Запрошуємо дивитися Новорічний корпоратив онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Головний герой Клей Ванстоун вважає себе цілком успішним бізнесменом, тільки є одне але – у нього всього лише невеликий філіал в компанії, і працює він на свою сестру. І одного разу власниця фірми вирішила, що брат вкрай погано справляється зі своїм завданням, і вирішила закрити його відділення. Однак засмучений Клей незгодний з такою постановкою питання, він готовий боротися за свою філію.

Сталася ця неприємність напередодні Нового року, і чоловік вирішив, що ще можна все виправити. Для цього потрібно залучити в компанію дуже багатого клієнта. Щоб це втілити в реальність, він влаштував шикарну новорічну вечірку, куди запросив усіх, хто може бути корисними для фірми. Натомість тусовка несподівано вийшла з-під загального контролю, після цього все стало ще гірше. Клей швидко міркує, як все виправити, поки не дізналася сестра, інакше йому загрожує в’язниця. Фільм Новорічний корпоратив онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Новорічний корпоратив (2016) онлайн дивитись


загрузка...