Ніч у музеї 3: Секрети гробниці

Ніч у музеї 3: Секрети гробниці постер

Ніч у музеї 3: Секрети гробниці

Назва: Ніч у музеї 3: Секрети гробниці / Night at the Museum: Secret of the Tomb
Рік: 2014
Жанр: Комедія, Пригоди
Режисер: Шон Леві
Актори: Бен Стіллер, Робін Вільямс, Овен Вілсон
Тривалість: 01:38:00

Короткий опис: У кінострічці вже відомого героя Ларрі Делі просять попрацювати з одним з найвідоміших європейських музеїв – Британським історико-археологічним, де відбувається щось дивне. Цього разу герою та його сину Ніккі будуть допомагати Ланцелот, співробітниця охорони, а також старі друзі Теодор Рузвельт, доктор МакФі та багато інших, а головним антагоністом стане єгипетський фараон. Запрошуємо дивитися Ніч у музеї 3 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
За пару років роботи нічним сторожем в музеї Ларрі вже звик до його мешканців, які оживають ночами. Проте з часом сила золотої магічної пластини ослабла, породивши масу неприємностей для героїв музею. По суті, це загрожує їм смертю, причому цього разу остаточною. А виною всьому фараон Ахкменра, який відкрив портал у саме пекло, з якого мав намір визволити свого злобного брата.

Тепер Ларрі разом з кількома історичними персонажами, включаючи фараона і його свиту, чекає подорож до Лондона, де вони сподіваються знайти відповіді та вирішити виниклу ситуацію. Але секрет гробниці розгадати буде не просто, так що Ларрі з його музейними друзями і новими знайомими доведеться добряче постаратися. Фільм Ніч у музеї 3 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ніч у музеї 3: Секрети гробниці (2014) онлайн українською


загрузка...