Нестерпні леді

Нестерпні леді онлайн українською дивитися

Нестерпні леді

Назва: Нестерпні леді / Mother’s Day
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Геррі Маршалл
Актори: Дженніфер Еністон, Джулія Робертс, Кейт Хадсон та ін.
Тривалість: 01:53:00
Мова: Українська

Короткий опис: У квітні в кінотеатрах відбудеться прем’єра фільму «Нестерпні жінки» від визнаного короля романтичної комедії Геррі Маршалла. У багатьох країнах усіх мам вітають з особливим святом, з Днем Матері. Саме цьому дню буде присвячена історія у новій романтичній кінострічці. Запрошуємо дивитися кіно Нестерпні леді онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Щороку напередодні Дня Матері чоловіки намагаються підготуватися до свята. Чоловіки шукають нетривіальні подарунки, діти намагаються змайструвати для мами щось приємне своїми руками. Кожному люблячому чоловікові і синові хочеться, щоб найголовніша людина в його житті провела цей день із задоволенням. Про те, як найкраще відзначати День Матері, як зробити його незвичайним і незабутнім, і піде мова у романтичній комедії.

Сюжет складається з калейдоскопу кількох історій, які трапляються з різними жінками та їхніми родинами в День Матері. Сенді, Міранда і Джессі випадково зустрічаються у жіночому відділі супермаркету, і ненароком опиняються втягнуті у пікантну ситуацію. З цього моменту їхні долі химерним чином переплітаються. У фільмі показані різні історії кохання і взаєморозуміння, те, наскільки несхожим буває уклад в сім’ях, які зовні здаються однаковими, а насправді – абсолютно різні. Фільм Нестерпні леді онлайн українською можна дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 


загрузка...

ПоганоМожна й кращеНепоганоДостойноРекомендую (1: 5.00)
Loading...