Нестерпні леді

Нестерпні леді онлайн українською дивитися

Нестерпні леді

Назва: Нестерпні леді / Mother’s Day
Рік: 2016
Жанр: Комедія
Режисер: Геррі Маршалл
Актори: Дженніфер Еністон, Джулія Робертс, Кейт Хадсон та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: У квітні 2016 року в кінотеатрах відбулася прем’єра фільму «Нестерпні жінки» від визнаного короля романтичної комедії Геррі Маршалла. У багатьох країнах усіх мам вітають з особливим святом, з Днем Матері. Саме цьому дню присвячена історія у новій романтичній кінострічці.

Сюжет розповідає декілька історій життя різних жінок, чиї долі дивним чином переплітається на очах глядача. Запрошуємо дивитися Нестерпні леді онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Щороку напередодні Дня Матері чоловіки намагаються підготуватися до свята. Чоловіки шукають нетривіальні подарунки, діти намагаються змайструвати для мами щось приємне своїми руками. Кожному люблячому чоловікові і синові хочеться, щоб найголовніша людина в його житті провела цей день із задоволенням. Про те, як найкраще відзначати День Матері, як зробити його незвичайним і незабутнім, і піде мова у романтичній комедії.

Сюжет складається з калейдоскопу кількох історій, які трапляються з різними жінками та їхніми родинами в День Матері. Сенді, Міранда і Джессі випадково зустрічаються у жіночому відділі супермаркету, і ненароком опиняються втягнуті у пікантну ситуацію. З цього моменту їхні долі химерним чином переплітаються. У фільмі показані різні історії кохання і взаєморозуміння, те, наскільки несхожим буває уклад в сім’ях, які зовні здаються однаковими, а насправді – абсолютно різні. Фільм Нестерпні леді онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Нестерпні леді (2016) онлайн дивитись


загрузка...